همابش نکوداشت روز قلم در گچساران در حال برگزاری است و شجاع‌پوریان از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی نیز مهمان ویژه این همایش است. خسرو طاهری از چهره‌های ایل قشقایی در گچساران در این همایش با انتقاد شدید از شرایط سیاسی این شهرستان و وضعیت ایل قشقایی در انتخابات گفته ما بره قربانی نیستیم؛ ما […]

همابش نکوداشت روز قلم در گچساران در حال برگزاری است و شجاع‌پوریان از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی نیز مهمان ویژه این همایش است.

خسرو طاهری از چهره‌های ایل قشقایی در گچساران در این همایش با انتقاد شدید از شرایط سیاسی این شهرستان و وضعیت ایل قشقایی در انتخابات گفته ما بره قربانی نیستیم؛ ما رسم برادری به جا آوردیم و از قشقایی برای شما تهدید نساختیم.

او که از چهره‌های معتمد و مطرح ایل قشقایی است گفته با وعده‌های پوشالی سر قشقایی را کلاه برداشتید و ما قضاوت را به تاریخ می‌سپاریم.

طاهری گفته ای مردم گچساران، ما برادریمان را ثابت کرده ‌‌ایم، اولین شهدای انقلاب گچساران را تقدیم کردیم، در انتخابات از برادر خود عبور کردیم و دست برادر شما را گرفتیم اما بعد که از پله بالا رفتند در تقسیم فرصت‌ها ما را فراموش کردند.

او ادامه داده امروز جوانان ایلی شهرستان ما را نمی‌بخشند، فرمان ما را گوش دادند اما امروز ما را مقصر می.دانند، ما شریک ناکارآمدی‌های امروز هستیم. در بحث این بی عدالتی‌ها در استخدام‌ها ما شما را نمی‌بخشیم.

طاهری گفته ما شما را به دست بریده حضرت عباس می‌سپاریم.