به گزارش خبرآوران از سرى رقابت‌هاى لیگ برتر نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد  در هفته نخست جدال دو غول گرمسیر و سردسیر در ورزشگاه پر از تماشاگر تختى یاسوج برگزار شد. در این دیدار نزدیک و تماشایى شاگردان سیاوش مقیمى که به گفته کارشناسان فینال زودرسى را پشت سر گذاشت موفق به شکست شاگردان مرد خوش […]

به گزارش خبرآوران از سرى رقابت‌هاى لیگ برتر نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد  در هفته نخست جدال دو غول گرمسیر و سردسیر در ورزشگاه پر از تماشاگر تختى یاسوج برگزار شد.
در این دیدار نزدیک و تماشایى شاگردان سیاوش مقیمى که به گفته کارشناسان فینال زودرسى را پشت سر گذاشت موفق به شکست شاگردان مرد خوش اخلاق بویراحمدى محمد پزشکپور شد.
کسب ۳امتیاز شیرین توسط فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران در جو سنگین ورزشگاه تختی یاسوج کار را برای پیروزی‌های بعدی نفتی‌های گچساران هموار کرد.

تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران در هفته اول مسابقات قهرمانی استان روی نبوغ ستاره ملی پوش خود مهدی موسوی و از روی یک ضربه کاشته در دقیقه ۶۵ تیم قدرتمند و یکدست پرسپولیس جوان یاسوج را در حضور انبوه تماشاگران خود در ورزشگاه تختی یاسوج شکست داد.

این بازی بسیار نزدیک که بین دو تیم مدعی قهرمانی برگزار گردید تا حدودی دربی فوتبال استان در رده نوجوانان بود که نفتی ها از همان ابتدا اقتدار خود را نشان دادند.