روح‌الله کاظمی طی یادداشتی که برای خبرآوران ارسال کرده نوشته است: حجت الاسلام سپهر آخرین نفری است که خبر حضورش را ضمنی به رسانه ها داده است. این اعلام حضورها شرطی است و خیلی های دیگر هم در آینده ای نه چندان دور و در یک صورت، از اصولگرا گرفته تا اصلاح طلب، همین کار […]

روح‌الله کاظمی طی یادداشتی که برای خبرآوران ارسال کرده نوشته است:

حجت الاسلام سپهر آخرین نفری است که خبر حضورش را ضمنی به رسانه ها داده است.
این اعلام حضورها شرطی است و خیلی های دیگر هم در آینده ای نه چندان دور و در یک صورت، از اصولگرا گرفته تا اصلاح طلب، همین کار را خواهند کرد. و آن هم در صورتی است که احساس نمایند رد صلاحیت تاجگردون قطعی است! و تا آن موقع به آلارم دادن به جامعه اکتفا کرده تا به وقتش.
این نوع نگاه در اینصورت نگاهی تکلیف مدارانه در جهت مصالح مردم نیست و مصلحت شخصی را در نظر گرفته است.
اگر چه صرفا نفس وحدت امری پسندیده است اما حرکت برخی افراد در بی تحرکی و منفعل بودن، فعل زیبایی نخواهد بود! تا که بنشینند و درد مردم را فریاد نزنند و انتظار داشته باشند که در صورتی حرف می زنیم و حنجره مردم می شویم که گزینه وحدت باشیم ولاغیر!
امثال سپهر و برخی کاندیداهای بالقوه فعلی، دو نمونه و دو نگاه هستند که انتظار دارند در صورت قطعی شدن رد صلاحیت تاجگردون و در صورت انتخاب خودشان به عنوان گزینه نهایی جریان اصولگرا، راوی مشکلات مردم شوند.
اردلان زینل زاده بدون نگاهی جزیی به بودن یا نبودن تاجگردون و بدون اینکه فکر کند تمام انرژی اش را برای بعد از اجماع بگذارد، گوش و زبان مردمی از همه جا مانده و رانده، شده است.
چهره کاریزماتیکی که در هر جایی قرار می گیرد و سابقا هم نشان داده، پستهایش با کار خوی گرفته اند.
زینل زاده و خلق و خوی آشنایش برای کسانی که با او کار کرده اند، صندلی را برای تکیه زدن خوار می شمارد بلکه برای کار می خواهد.
بنابراین این آقای جنتلمن طرفدارنش، اگر در مسیر توهین، تهمت و تخریب قرار گرفته برای آن است که میز بازی را به هم زده و مردم را در صدر تصمیمات قرار داده است.

روح الله کاظمی

  • نویسنده : روح‌الله کاظمی