به گزارش خبرآوران، مهدی شریفی، مدیر آموزش دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به مطلبی تحت عنوان «نامه سرگشاده دانشجوی گچسارانی به تاجگردون: حمایت عجولانه از دولت شما را چاپلوس نشان می‌دهد/ تهدید و تطمیع دانشجویان برای رای دادن به تاجگردون/رای ندهید نمره نمی گیرید» مطلبی را به این پایگاه خبری تحلیلی […]

به گزارش خبرآوران، مهدی شریفی، مدیر آموزش دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به مطلبی تحت عنوان «نامه سرگشاده دانشجوی گچسارانی به تاجگردون: حمایت عجولانه از دولت شما را چاپلوس نشان می‌دهد/ تهدید و تطمیع دانشجویان برای رای دادن به تاجگردون/رای ندهید نمره نمی گیرید» مطلبی را به این پایگاه خبری تحلیلی ارسال کرده است:

جوابیه نامه سرگشاده یک دانشجو خطاب به دکتر تاجگردون

جناب آقای صادق بامزد، در نامه سرگشاده جنابعالی به نماینده محترم و مردمی گچساران و باشت جناب آقای دکتر تاجگردون چند مطلب وجود دارد که بنده بعنوان مدیر آموزش دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد بر خود لازم می دانم مطالبی را به عرض شما دانشجوی محترم و مردم شریف منطقه و استانم برسانم.

ابتدا به استحضار می رسانم فردی که به دنبال انتقاد سازنده است باید از توهین و اتهام بپرهیزد، در غیر این صورت نمی تواند با جملاتی مظلوم نمایانه و قسم به مقدسات تخریب خود را به عنوان انتقاد به خورد جامعه دهد.

مردمی را که از لحاظ حرکت ها و تفکرات سیاسی با خود همراه نمی بینید هوچی گر معرفی می کنید. آیا فکر می کنید بسیج متعلق به تفکر خاصی است و بسیجی بودن به چند تکه کاغذ و فعالیتهای ظاهری خلاصه می شود؟ چطور می شود که یک بسیجی برای بیان حرفهای نهفته در دلش از جایگاه خود کنار می کشد؟ یعنی هر بسیجی که بخواهد حرفی بزند باید از جایگاهش کناره گیری کند؟

جو دانشگاه تان را به گونه ای بیان می نمائید که اذهان عمومی را به سمت و سوی دیگری بکشید.

اولاً در دانشگاه پیام نور شش نمره میان ترم در اختیار استاد می باشد و این نمره زمانی در مجموع نمره پایانی دانشجو تأثیر گذار است که بتواند تأثیر مثبت داشته باشد در غیر اینصورت نمره دانشجو در آزمون پایان ترم از بیست محاسبه می گردد، پس نمی توان از آن به عنوان تهدید دانشجو استفاده نمود.

ثانیاً بسیار متأسف و متأثر شدم از اینکه یک دانشجوی دانشگاه  به خود اجازه می دهد به قشری از جامعه که امام خمینی (قدس سره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (دامت برکاته) ایشان را آینده سازان مملکت می دانند توهین نموده و فکر و اراده آنها را در این حد جلوه دهد که با یک وعده کوچک تطمیع می شوند و فکرشان عوض می شود.

ثالثاً آیا یاد گرفته ایم اگر فردی در جامعه ای رفتار و عملکرد نامناسبی داشت کل آن قشر را زیر سؤال ببریم؟ در جلسه ی پرسش و پاسخ دانشجویی که در تاریخ ۳/۹/۹۴ در دانشگاه پیام نور مرکز گچساران برگزار گردید و بنده به همراه مسئولین آن دانشگاه در جلسه حضور داشتیم همین مطلب به صورت کتبی ذکر شد و من موضوع را در جلسه مطرح نمودم، چطور با توجه به اینکه خواستار اسامی آن اساتید شدیم حتی یک نفر هم تاکنون معرفی نشده؟

و اما در ادامه از جایگاه یک شهروند منطقه گچساران و باشت پاسخ می گویم: چگونه به خود اجازه می دهیم در یک کلام ساده کلیه مسئولین یک شهر را بی تدبیر معرفی نمائیم و بگوئیم از روی دلسوزی حرف می زنیم، پس واقعیت چیز دیگری است!

چقدر خوب بود شما وسیله ای نمی شدید تا از زبان دیگران که در پشت پرده سخن می گویند این چنین گستاخانه  مسئولین و نماینده محبوب یک منطقه را مورد اهانت قرار دهید. اهانتهایی از جمله تملق و چاپلوسی، مشخص نبودن اهداف و موضع گیری سیاسی ایشان که پس از روشن شدن فتنه ۸۸ جناب آقای دکتر تاجگردون در هیچ محفل و مجلسی از آن حرکت طرفداری ننموده و در خط مستقیم و ثابت ولایت مطلقه فقیه قرار گرفته و در این مورد آن چنان خود را نشان داده که حتی اصلاح طلبان او را به عنوان همرزم و هم سنگر خود قبول ندارند و ایشان شخصیتی است که شورای محترم نگهبان وی را تأیید نموده و بنا به نظر مقام معظم رهبری در مجلس نقشهای اساسی را به عهده داشته و ایفا می نمایند. آن چنان محبوبیتی که رئیس جمهور محترم و کابینه او و ریاست محترم مجلس همه به او اعتماد کامل داشته و لذا نه تنها در حوزه انتخابیه خود بلکه فراتر از آن در سطح کشور چه در مسائل داخلی و چه در مسائل خارجی همراهی و همکاری صادقانه و شبانه روزی دارند.

برادر عزیز چقدر خوب بود به عنوان یک دانشجویی که هنوز در اواسط تحصیلات خود می باشید تحت تأثیر فرصت طلبان و کسانی که توانمند نیستند خود به میدان فکر و اندیشه وارد شوند قرار نمی گرفتید و نصیحت من به شما این است که ضمن عذر خواهی از اساتید، دانشجویان و جناب آقای دکتر تاجگردون از بیان مطالب واهی و بدون واقعیتتان بعد از این هم تحت تأثیر این افراد قرار نگیرید و همیشه پشتیبان انسانهای صادق و خدمتگذار باشید.

با سپاس فراوان

مهدی شریفی