تاریخ : دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹ 16 ذو القعدة 1441 Monday, 6 July , 2020
3

تقابل حمید بخشایی و سردار خورشیدی/خورشیدی: دیو را از شهر بیرون خواهیم کرد/بخشایی: روحیه شما نظامی‌گری است

  • کد خبر : 27990
  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۷:۵۰
تقابل حمید بخشایی و سردار خورشیدی/خورشیدی: دیو را از شهر بیرون خواهیم کرد/بخشایی: روحیه شما نظامی‌گری است

عضو سابق شورای شهر دوگنبدان به خورشیدی سردار قشقایی‌ها و اصولگرایان گچساران و باشت گفته گفتمان شما گفتمان تقایل و ستیز است که ناشی از روحیه نظامی‌گری شما است. حمید بخشایی ساعاتی پس از حمله رسانه‌ای سردار احمدخورشیدی به تاج‌گردون و بخش حاکم کنونی بر جامعه گچساران و باشت طی یادداشتی گفته با احترام برای […]

عضو سابق شورای شهر دوگنبدان به خورشیدی سردار قشقایی‌ها و اصولگرایان گچساران و باشت گفته گفتمان شما گفتمان تقایل و ستیز است که ناشی از روحیه نظامی‌گری شما است.

حمید بخشایی ساعاتی پس از حمله رسانه‌ای سردار احمدخورشیدی به تاج‌گردون و بخش حاکم کنونی بر جامعه گچساران و باشت طی یادداشتی گفته با احترام برای صاحبان علم واندیشه ،تفسیر و تاکید شما از حوادث و وحدت جدید همفکران شما نشانی از این است که شما از بنیادهای علم سیاست از آگاهی مناسب برخوردار نیستید درباره سیاست نوشتن با نوشته های سیاسی دو مقوله متفاوت میباشد.

او با انتقاد از اظهارات جنجالی خورشیدی گفته امروزه خیلی ها صاحب نظر شده‌اند؛اگر شما معتقدید چهل سال پیش باید این وحدت صورت می گرفت و غفلت شده مبین این میباشد که شماو سایر اصولگرایان (که بنده برای عده ایی از آنها بسیار احترام کوچه ها علمی قاعلم)دیدگاه بلند مدت نداشته اید و عدم آینده نگری ضعف بزرگی ست در مبانی توسعه یک جامعه ؛تصمیمات شما بر اساس مبانی غریزی واحساسی وبدون روش شناسی علمی میباشد وفاقداصالت علمیست تصمیم گیران در هر جناحی وفق شخصیت فردی و پایگاه طبقاتی و جایگاه اجتماعی ودانش آکادمیک تصمیم میگیرند.

بخشایی عضو سابق شورای شهر دوگنبدان و از فعالان سیاسی و فرهنگی این شهر افزود که این عوامل ومتغیرها قطعا در اختلاف آینده اصولگرایان نقش بی بدیلی خواهد داشت،گفتمان شما گفتمان تقابل و ستیز است نه اصلاح ونشاط از روحیه نظامیگری شماست شما از دانش واپیستمه لازم بر تحلیل محتوایی سیاست برخوردار نیستید.

او معتقد است که اینکه اقای عکاشه از شما بعنوان تئوریسین یاد میکند اشتباهی نا بخشودنیست و جهت احترام به شما بوده؛مکانیسم وسازوکار شما وهم فکرانتان چون از ناحیه احساس نشات میگیرد بیش از اینکه رهیافتی سیاسی باشد یک سرگرمی سیاسی است و رسوایی آن نصیب مردم خواهد بود که در انتظار گشایش فصلی تازه برای زندگیشان هستند کمی تامل کنید ببینید آیا اخلاق شما سیاسیون بیشتر معطوف به وظیفه است یا به کرسی قدرت و حذف دیگران ؟انشالله رسالت پرومته وار خود را در آینده تغیر دهید شاید موجب گشایش گره ایی از مشکلات مردم باشد.

خورشیدی اما طی گفت‌و‌گویی با که با اندیشکده شقایق انجام داده بود با حمله تلویحی به تاج‌گردون او را مولتی میلیاردر و دیوی در گچساران و باشت عنوان کرده بود.

احمد خورشیدی آزاد از تئوریسین ها و چهره های شاخص اصولگرایی شهرستان گچساران پیرامون نشست هفته گذشته اصولگرایان گچساران و باشت می گوید این نشست فراجناحی و گروهی بود .

او گفته هم لرزبانان و هم قشقایی ها در اقدامی بی سابقه برای اولین بار کنار هم نشستند تا برای پیشرفت و آبادانی شهر و همچنین کاندیداتوری انتخابات مجلس شور کنند.

خورشیدی معتقد است ین نشست چهل سال دیر اتفاق افتاد اما سود این نشست برای شهر ما طوری خواهد بود که همه را راضی خواهد کرد.

خورشیدی افزود:بازی جناح انقلابی در گذشته در انتخابات  مثل دوی انفرادی بوده اما در دوی امدادی همه سهم دارند و همه برنده هستند که شیوه امروز جریان انقلابی مثل دوی امدادی است.

خورشیدی گفت:در ائتلاف اخیر همه کمک می کنند یک نفر پیروز شود و بعد بقیه هم سهم خواهند برد.

این چهره اصولگرایی گفت:این نشست برای رقیب خیلی گران تمام شد بطوری رقیب از زمان خبر نشست شروع به حاشیه سازی کردند و گفتند بعید است اصولگرایان وحدت کنند.آنان به دنبال کم اثر کردن نشست بودند.

وی بیان داشت:این نشست ثابت کرد برخی گله ها و اختلافات دوستان عادی بوده و ریشه ندارد.

خورشیدی تاکید کرد:خروجی این نشست این است که هر کسی نماینده شد نماینده همه است.

او گفت:این نشست صرف انتخابات نیست و توسعه پیدا خواهد کرد و پیرامون مسائل مختلف خواهد بود.

کاندیدای اسبق انتخابات گفت:اگر این نشست در قبل شکل می گرفت آمار بیکاری،فقر،بی عدالتی،تبعیض و خانواده محوری این نبود که هست.

خورشیدی اظهار کرد:مردم گچساران و باشت رای دهند که یک خانواده مولتی میلیاردر شود.

وی افزود:در گام بعد قرار است برای کاندیداتوری و اداره شهر برنامه داده شود و نوشته شود که ما انقلابی ها به مردم خواهیم گفت برای رفع بیکاری و مشکلات چکار خواهیم کرد.مردم به برنامه رای خواهند داد.

این چهره مطرح قشقایی بیان کرد: آقایان جناح مقابل شایعه کردند که خورشیدی با این نشست موافق نبوده و نیامده ام اما می گویم بنده از برنامه ریزان این نشست بوده ام و از چهار ماه پیش بحث آن را استارت زده ام.

او گفت:کمک خواهم کرد شهر از دست  دیو نجات پیدا کند،از دست یک خانواده ای که هیچ چیز را به غیر از خودشان نمی پسندند.

خورشیدی افزود:امسال سال پایان برخی خانواده های کشوری خواهد بود دست خانواده های شهرستانی نیز از منافع مردم حذف خواهد شد.

وی در پایان گفت:از همه کسانی که این نشست را تدارک دیدند تشکر می کنم.
 

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=27990

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. اقای بخشایی خودت قبول نداری سرنوشت دراین شهرستان انحصاری وخانوادگی شده اگه راست میگید شما هم غیراز خانواده تاج یکیتون بتونید اظهاروجودکنید

  2. بخشایی خیلی علمی جواب داده.و ارتباطی به جناح سیاسی یا شخص خاصی نداشته.در هر صورت پاسخ با مفهومی بود🙏

  3. جای تعجب دارد آقای بخشایی هشت سال سابقیه در شورا را دارید نمی بینید کل اعتبارات شهرستان جهت خانواده خاصی و بعدا برای فامیل و لیدرهای تاج است پس چرا منکر میشوی

  4. بنظرم دیدار آن دو جوان با دکتر تاجگردون مهم تر بود تا خورشیدی و …

  5. من برای هر شخصی احترام قایلم برای اقای تاجگردون نیز همینطور هیچ کس منکر باسوادی و باهوشی اقای تاجگردون نیست اما مساله اینه که در طول این هشت سال که نماینده بودند کدوم کارخانه یا شرکت احداث شد کدوم جوان البته به جز نورچشمیهایشان مشغول به کار شد چرا باید گچساران با این همه پتانسیل بیکارترین جوانها رو داشته باشه به خدا مردم میتونند بدون فضای سبز و چراغانی شدن خیابونها زندگی کنند اما اگه بیکار باشند نمیتونند٬ چون بیکاری به همراهش فقر و طلاق و بیماری و اعتیاد و افسردگی و بدبختی میاد ما نماینده ای میخوایم که شغل ایجاد کنه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.