به گزارش خبرآوران عصر امروز و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان از سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد مراسم سومین و هفتمین روز درگذشت عالم ربانی حجت‌الاسلام آمیراحمد تقوی در محل مصلی دهدشت برگزار شد. در این مراسم باشکوه که مملو از خیل علاقمندان به آن عالم ربانی و فقیه بزرگ استان کهگیلویه و […]

به گزارش خبرآوران عصر امروز و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان از سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد مراسم سومین و هفتمین روز درگذشت عالم ربانی حجت‌الاسلام آمیراحمد تقوی در محل مصلی دهدشت برگزار شد.

در این مراسم باشکوه که مملو از خیل علاقمندان به آن عالم ربانی و فقیه بزرگ استان کهگیلویه و بویراحمد بود چهره‌های سرشناس استانی حضور داشتند.

عدل هاشمی‌پور نماینده کهگیلویه بزرگ به همراه حجت‌الاسلام موحد نماینده اسبق این شهرستان به همراه دیگر چهره‌های مطرح میزبان برگزاری این مراسم بودند.

از دیگر چهره‌های مطرح استان می‌توان به ستار هدایت‌خواه اشاره کرد او نیز به همراه همراهان در این مراسم حضور یافته بود، امام جمعه گچساران و دیگر ائمه شهرستان‌های استان و جمع زیادی از روحانیون نیز در این مراسم حضور یافته بودند.

اردلان زینل‌زاده کاندیدای احتمالی دور یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گچساران و باشت و چهره شاخص اصولگرای گچساران نیز همراه با جمع زیادی از هواداران خود در این مراسم حضور داشت.

گفته می‌شود او یکی از کاندیداهای نهایی اصولگرایان در ائتلاف بزرگ آنها در گچساران و باشت است.
،