امیرحسین گشتاسبی بازیگر طنز گچسارانی در جشنی که با عنوان از عید تا عید به مناسبت اعیاد قربان و غدیرخم در محله سادات با حضور تاج‌گردون برگزار شده بود بعد از اجرای نمایشی طنز از عدم دعوت خود و تعداد دیگری از هنرمندان این شهرستان گلایه کرد. به گزارش خبرآوران در جشن تجلیل از هنرمندان گچساران […]

امیرحسین گشتاسبی بازیگر طنز گچسارانی در جشنی که با عنوان از عید تا عید به مناسبت اعیاد قربان و غدیرخم در محله سادات با حضور تاج‌گردون برگزار شده بود بعد از اجرای نمایشی طنز از عدم دعوت خود و تعداد دیگری از هنرمندان این شهرستان گلایه کرد.

به گزارش خبرآوران در جشن تجلیل از هنرمندان گچساران ویژه شب عید غدیر خم که در سالن آزادی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران و بامحوریت دفتر نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با حضور غلامرضا تاج‌گردون برگزار شد از تعدادی از هنرمندان این شهرستان تجلیل شد.

آقای گشتاسبی که از بازیگران طنز برخی برنامه‌های صدا و سیمای مرکز دنا است و در تئاتر‌های طنز مناسبت‌های مختلف جشن‌هایی که در گچساران برگزار می‌شود ایفای نقش کرده با بیان این چالش و عدم تجلیل از خود و چند هنرمند نامی و مطرح دیگر گچساران نارضایتی‌اش را مقابل تاج‌گردون و از پشت میکروفن جشن عید تا عید اعلام کرد او گفت که حدود ۲۰ سال است که کار هنری کرده اما در جشنی که از هنرمندان در آن تجلیل شده. از او و تعدادی دیگر از هنرمندان تجلیلی صورت نگرفته.

یک روز قبل از برگزاری جشن تجلیل از هنرمندان گچساران نیز یکی از مجریان مطرح جشن‌ها و برنامه‌های مناسبتی در فضای مجازی اعلام نارضایتی کرده بود و قصد تحریم این جشن را داشت او دلیل اقدام خود را نسیاسی‌کاری در برگزاری این جشن اعلام کرده بود.

در میان چهره‌های برتر هنری گچساران می‌توان به مسلم نارکی اشاره کرد که از او تجلیلی صورت نگرفته اما به برنامه دعوت شده بود؛ مسلم نارکی از کارگردانان موفق تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد است که کار آخر او سال گذشته در جشنواره تئاتر استانی مقام نخست را کسب کرد و موفق به دریافت مقام اول کارگردانی در جشنواره فجر شده است.
امیرحسین گشتاسبی.علی رضا گشتاسبی. حسنعلی فاتحی.عباس حسامیان.داوود پارسا.سیدنجف مسعودی.و…تعداد دیگری از بازیگران و هنرمندان گچسارانی هستند که در مراسم تجلیل از هنرمندان این شهرستان تجلیلی از آنها صورت نگرفته است.

  • منبع خبر : خبرآوران