علیمراد جعفری به خبرآوران گفته دیگر او و یارانش در نشست‌های که نشست وحدت اصولگرایان گچساران و باشت نامیده شده شرکت نمی‌کند. نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی که شب گذشته در دومین نشست موسوم به نشست وحدت اصولگرایان گچساران و باشت شرکت کرده بود به ما گفت دیکر در این نشست‌ها شرکت […]

علیمراد جعفری به خبرآوران گفته دیگر او و یارانش در نشست‌های که نشست وحدت اصولگرایان گچساران و باشت نامیده شده شرکت نمی‌کند.

نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی که شب گذشته در دومین نشست موسوم به نشست وحدت اصولگرایان گچساران و باشت شرکت کرده بود به ما گفت دیکر در این نشست‌ها شرکت نمی‌کند نه خود و نه همراهانش.

جعفری تصمیم خود را به دلیل آنچه بی‌صداقتی در جلسات عنوان کرد؛ گرفته و به خبرآوران گفت در نشست شب گذشته آقایان سرهنگ سیدقدرت‌الله بیعت‌اصل و دکترزراعت‌کیش به نشانه اعتراض شرکت نکردند و آقای سیدقدرت‌الله حسینی نیز حضور نداشت.

جعفری افزود که فضای درون نشست شب گذشته با فضای بیرون آن کاملا متفاوت بود و آنها به ما دروغ گفتند و قصد دور زدن ما را داشتند.

این چهره سیاسی گچساران و باشت تاکید کرد مشخص شد که آقایان به آنچه خود می‌گویند نیز اعتقاد ندارند او تاکید کرد که دیگر در چنین جلساتی شرکت نخواهد کرد.

علیمراد جعفری تاکید کرد که مطالبی که در جلسه گذشت و مطالبی که ما صادقانه در طبق اخلاص گذاشتیم با آنچه در بیرون از جلسه خط دهی شده بود مخالف هم بودند و از اول این جریانات هم بارها گفته بودم هر جا صداقت و یکرنگی و صدق وصفا باشد ما هستیم.
او به خبرآوران گفت هرجا بوی دورنگی و دورزدن و کلک و نارو باشد ما نبوده و نیستیم.

جعفری افزود که تماسهای هدایت شونده و جهت دهی یکسویه و یکطرفه معلوم شد همه چی دست در دست هم داده تا بعضی الان حذف بشوند و بعضی بعدا اما با حیله و تزویر نه از روی صداقت و یا عقلانیت.

دومین نشست اصولگرایان گچساران و باشت شب گذشته پس از یک ماه از اولین نشست آنها در گچساران برگزار شد که بعضی از چهره‌های اصلی در آن شرکت نکردند؛ هدف از برگزاری این نشست‌ها رسیدن به اجماع و اتفاقی واحد برای حضور در انتخابات اسفندماه تعریف شده است.

 

  • منبع خبر : خبرآوران