کشف کالاهای قاچاق به ارزش تقریبی تقریبی بیش از ۴۰۰ میلیون و توقیف ۱ دستگاه تریلی کشنده در شهرستان گچساران به گزارش خبرآوران فرمانده انتظامی شهرستان گچساران “از کشف کالاهای قاچاق به ارزش تقریبی بیش از ۴۰۰ میلیون و توقیف ۱ دستگاه تریلی کشنده در شهرستان گچساران خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، […]

کشف کالاهای قاچاق به ارزش تقریبی تقریبی بیش از ۴۰۰ میلیون و توقیف ۱ دستگاه تریلی کشنده در شهرستان گچساران
به گزارش خبرآوران فرمانده انتظامی شهرستان گچساران “از کشف کالاهای قاچاق به ارزش تقریبی بیش از ۴۰۰ میلیون و توقیف ۱ دستگاه تریلی کشنده در شهرستان گچساران خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی ” در تشریح این خبر گفت: مأمورین یگان امداد ضمن هماهنگی با دستگاه قضایی واخذ دستور لازمه قانونی در محور ورودی گچساران موفق به توقیف یکدستگاه تریلی کشنده شدند.
سرهنگ موسوی افزود : مأمورین در این راستا ضمن بازرسی از خودروی توقیفی کالای قاچاق مکشوفه که فاقد مدارک مثبته گمرکی که شامل انواع مواد خوراکی و شوینده جمعا به ارزش تقریبی ۴۵۳/۳۷۰/۰۰۰ (چهارصدوپنجاه و سه میلیون و سیصدوهفتاد هزار ریال) ریال بوده کشف و ضبط و خودرو به پارکینگ منتقل و متهم به همراه پرونده قضایی متشکله دراختیار مراجع قضایی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران تأکید کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان و اخلالگران در امور اقتصادی، جزو اولویت های انتظامی شهرستان است و اطلاع رسانی به موقع شهروندان در زمینه اعمال مجرمانه به ویژه در بحث کالای قاچاق، فضای شهرستان را برای مجرمان ناامن خواهد کرد.