اهالی روستای چنارمحمودی لردگان که توسط عده‌ای ناشناس و توسط سرنگ به بهانه تست قند خون به ویروس ایدز مبتلا شده‌اند دست به تجمعی اعتراضی زدند. به گزارش خبرآوران براساس اخبار غیررسمی منتشر شده اوایل امسال اکیپی به بهانه گرفتن تست قندخون با ارائه کارت شناسایی نامعتبر وارد روستای چنارمحمودی لردگان شده و از مردم […]

اهالی روستای چنارمحمودی لردگان که توسط عده‌ای ناشناس و توسط سرنگ به بهانه تست قند خون به ویروس ایدز مبتلا شده‌اند دست به تجمعی اعتراضی زدند.

به گزارش خبرآوران براساس اخبار غیررسمی منتشر شده اوایل امسال اکیپی به بهانه گرفتن تست قندخون با ارائه کارت شناسایی نامعتبر وارد روستای چنارمحمودی لردگان شده و از مردم آزمایش گرفته‌اند که بعد از گذشت چندماه تعدادی از اهالی روستا با مراجعه به بیمارستان متوجه می‌شوند به ویروس ایدز مبتلا شده‌اند با روشن شدن این موضوع شبکه بهداشت به موضوع ورود کرده و با انجام آزمایشاتی مشخص می‌شود که ۲۰۵ نفر از اهالی دچار ایذر شده‌اند.

اما بعضی منابع با رد این موضوع گفته‌اند سرنگ‌های آلوده متعلق به شبکه بهداشت و درمان منطقه بوده و ویروس ایدز براثر استفاده از این سرنگ‌های آلوده انتقال یافته است.