به گزارش خبرآوران پس از ایجاد حواشی تاسف‌بار لردگان و جوسازی و سوءاستفاده معاندان و ضدانقلاب همچنین دامن زدن بسیاری از رسانه‌های ضد نظام به این موضوع  با هدف ایجاد اغتشاش و درگیری در این منطقه حالا طی حرکتی مشکوک و سریالی فاز جدید ایجاد اختلاف قومیتی توسط چندین پیج اینستاگرامی آغاز شده است. یکی […]

به گزارش خبرآوران پس از ایجاد حواشی تاسف‌بار لردگان و جوسازی و سوءاستفاده معاندان و ضدانقلاب همچنین دامن زدن بسیاری از رسانه‌های ضد نظام به این موضوع  با هدف ایجاد اغتشاش و درگیری در این منطقه حالا طی حرکتی مشکوک و سریالی فاز جدید ایجاد اختلاف قومیتی توسط چندین پیج اینستاگرامی آغاز شده است.

یکی از این پیج‌ها با جمله به سیدعلی حسینی فعال رسانه‌ای گچساران و ادمین پیج اینستاگرامی خومی‌نیوز سعی در ترغیب و تشویش اذهان عمومی علیه وی دارد و از او با ادبیاتی سخیف از فعال رسانه‌‌ای مزدور و از وحوش سایبری لرستان نام برده است.

این پیج که با نام سنی نیوز در حال شایعه‌پراکنی و اخبار کذب است این خبرنگار گچسارانی را مزدور و از نیروهای دست‌نشانده سپاه خوانده و اینگونه نوشته که او از نیروهای سپاه بوده که در حال مقابله با مردم است.

این پیج که اطلاعات ناقصی از جغرافیای استان‌های کشور و قومیت‌ها  دارد سیدعلی حسینی را لرستانی عنوان کرده و گفته او در حال  جوسازی علیه مردم معترض لردگان است.