به گزارش خبرآوران اربعین حسینی نزدیک است و حال و هوای عزاداران شهادت امام حسین علیه السلام در نقاط مختلف دنیا که خود را برای سفر به کربلا آماده می‌کنند، حال و هوایی دیدنی و وصف ناپذیر است. حضور کودکان و خردسالان به همراه پدر و مادر در مراسم با شکوه و گسترده پیاده روی […]

به گزارش خبرآوران اربعین حسینی نزدیک است و حال و هوای عزاداران شهادت امام حسین علیه السلام در نقاط مختلف دنیا که خود را برای سفر به کربلا آماده می‌کنند، حال و هوایی دیدنی و وصف ناپذیر است.

حضور کودکان و خردسالان به همراه پدر و مادر در مراسم با شکوه و گسترده پیاده روی اربعین همواره جزو دیدنی ترین صحنه‌هایی است که در این مراسم به چشم می‌خورد. سفر با نوزادان و کودکان سختی‌ها و مشقات خاص خود را به همراه دارد و پدرها و مادران عاشق اهل بیت علیه السلام این سختی را در سفر به کربلا به شوق زیارت حرم امام حسین علیه السلام در زمان اربعین تحمل می‌کنند.

آوش رضایی نوزاد ۹ ماهه گچسارانی عصر امروز همراه با خانواده و دیگر زائران امام حسین(ع)  از طریق کاروان راهیان رضوی با مدیریت حاج مازیار قشقایی و از محل موکب طریق‌الکربلای گچساران عازم کربلای معلی شده تا در پیاده‌روی اربعین شرکت کند. او کوچکترین زآئر اربعین امسال گچساران است که به سرزمین عشق کربلا رفته است.