تاریخ : یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹ 15 ذو القعدة 1441 Sunday, 5 July , 2020
2

اصولگرایان بازی وحدت را کنار بگذارید/افتخار می‌کنم پس از ۳۰ سال کار سیاسی عضو هیچ حزبی نیستم/می‌گویند اوباش را سرکار آورده‌ای، نخبه جای خود اوباش هم جای خود/چپ و راست در یاسوج می‌گویند شرط حمایت ما این است تاج تاج‌گردون را بشکنید

 • کد خبر : 29583
 • ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
اصولگرایان بازی وحدت را کنار بگذارید/افتخار می‌کنم پس از ۳۰ سال کار سیاسی عضو هیچ حزبی نیستم/می‌گویند اوباش را سرکار آورده‌ای، نخبه جای خود اوباش هم جای خود/چپ و راست در یاسوج می‌گویند شرط حمایت ما این است تاج تاج‌گردون را بشکنید

به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون که تا چند ماه دیگر دوره دوم چهارساله نمایندگی‌‌اش در حوزه‌های گچساران و باشت به پایان می‌رسد در نشستی که با تعدادی از گشینی‌های باشت داشت گفت که سیاست شرایطی را فراهم کرده که هر کسی احساس کند زبان و گلویش را باز کند و هر چه می‌خواهد بگوید، اخلاق […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون که تا چند ماه دیگر دوره دوم چهارساله نمایندگی‌‌اش در حوزه‌های گچساران و باشت به پایان می‌رسد در نشستی که با تعدادی از گشینی‌های باشت داشت گفت که سیاست شرایطی را فراهم کرده که هر کسی احساس کند زبان و گلویش را باز کند و هر چه می‌خواهد بگوید، اخلاق هم خداحافظ.

اوگفت یکسال و خرده‌ای من تحمل کردم حتی لطافت اخلاق را هم رعایت نکردند که بگویند وکیل ما نماینده این مردم بر تخت بیمارستان است جلسه وحدت بگذارند که چه کسی را جای او بنشانند.

تاج‌گردون که بسیاری معتقدند دچار ریزش آرای شدیدی شده اما هواداران او این ادعا را رد کرده‌اند ادامه داد که بعد از اینکه آمدم و ارزیابی کردم که هزار و یک فرصت برایم وجود دارد دیدم نمی‌شود آنچه بر زمین مانده است را رها کرد.

نماینده کنونی گچساران و باشت  در مجلس شورای اسلامی که باید اسفندماه برای تثبیت صندلی نمایندگی‌اش با دیگر رقبا یا احتمالا تک رقیب اصولگرایش مبارزه کند افزود که می‌شود جاهای دیگر رفت و خدمات دیگری انجام داد اما آنچه مهم است این است که می‌توان با این مردم ماند مردمی که خودت تلاش کرده‌ای و توقع‌شان را بالا برده‌ای چون با بالا بردن توقع‌شان است که می‌توانی کار بیشتری انجام دهی.

او که در جمع گشینی‌های باشت سخن می‌گفت، تصریح کرد که وقتی حرکت کردیم شور مردم را دیدند گفتند فضا را انتخاباتی کرده فضا که انتخاباتی بود حالا یکی آمد و گفت می‌خواهم ادامه خدمت بدهم و برای این کار باید با مردمانم صحبت کنم مردمانم طوایف، ایلات، بانوان، نخبه‌ها همه و همه باید با من سخن بگویند وکالت هم دوسویه است.

تاج‌گردون خطاب به رقبای انتخاباتی‌اش گفت که ای آنهایی که فکر می‌کنید برای مردم من وکیل تعیین کنید گذشت آن دوران که با بالا بنشینی و با هرجریانی بگویی تو بیا تو برو گویا بازی خیمه شب بازی است.

به گفته برگزارکنندگان نشست گشین حاضران این نشست از مخالفان سابق تاج‌گردون بوده که حالا از هوداران او شده‌اند اما تعدادی از افراد حاضر در نشست در گفت‌وگو با ما چنین موضوعی را رد کرده وجمع حاضر را همان هواداران سابق تاج‌گردون دانسته‌اند.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در نشست گشینی‌ها ادامه داد: مردم تصمیم می‌گیرند و انتخاب می‌کنند و در مسیری که در جلو می‌روند آنچه زیبنده خودشان است انتخاب می‌کنند.

تاج‌گردون افزود: ما کار داریم هم با خودمان هم مردممان هم وطنمان هم شما اول با خودمان که می‌گویی تو چه کردی آیا دینت را ادا کردی بر مردمت؟برای همین می‌گویم من برای رضای دل خودم کار می‌کنم.

او گفت: مردم هیچ عهد و اخوتی بیم من و شما نیست هیچ حجتی براین نیست گه به تاج‌گردون و امثال تاج‌گردون رای بدهید مهم این است ببینید وکیلی که انتخاب کرده‌اید توانسته گوشه‌ای از کارهای که پیش‌بینی کرده‌اید را عملی کند؟

تاج‌گردون ادامه داد حواسمان باشد کسی برای ما تعیین تکلیف نکند بازی نکنیم این بیاید آن برود بیا بگو من میخواهم چکار کنم من کارم مشخص است و می‌دانم اگر نیایم چه اتفاقی می‌افتد چون میدانم کسی نمی‌تواند کارهای شروع کرده را ادامه بدهد.

او گفت که قصد تعریف و تحریک نیست قصد این است میخواهیم در این مسیر به جلو برویم یکی می‌گوید میخواهی تهدید کنی؟ نه!از خودت تعریف کنی؟ نه! من میگویم این کار و حجم عملیات باید آن حجم از اعتبار و اندیشه و اراده و آبرو را کنار هم بگذاری تا بتوانی آنچه شایسته این ملت است ادا کنی.

تاج‌گردون دربخش دیگری از سخنان خود گفت اینکه اشتغال و بیکاری مشکل است میدانم نمی‌خواهد شما بگویید هنوز ادعایم این است که بازهم گچساران و باشت وضعش بهتر از بعضی جاهاست می‌گویید تبعیض و بی عدالتی است گردن ما از مو باریک‌تر.

او خاطره‌ای نقل کرد از دیدار با روحانیون استان کهگیلویه و بویراحمد در قم که یکی از آنها به او گفته بود همه چیز تو خوب است الا اینکه در بحث اشتغال تبعیض وجود دارد گفتم این یکی را به همه خوبی‌های من ببخشید نمره آدم بیست که نمی‌شود گفتم علی را به واسطه عدالتش با شمشیر زدند مالک را نگذاشتند منشور را به مقصد برساند از من مطالبه عدل علی می‌کنی.

او گفت: به شوخی عرض کنم رسانه‌های غیره استانی در بین ما وجود ندارند اگر قرار بود عدالتی باشد قبل از آنکه شما غلامرضا تاج‌گردون را بزنید آنهایی که در مرکز نشسته‌اند غلامرضا تاج‌گردون را می‌زدند که بگویند چرا اینقد اعتبار به استان کهگیلویه وبویراحمد رفت.

تاج‌گردون گفت: بگذار کسانی بزنند که در یاسوج نشسته‌اند و چپ و راستشان شرط اول اینکه از تو حمایت کنند این است که بتوانی تاج تاج‌گردون را بشکنی نه شما آنها که چپ و راست می‌گویند شرط حمایت ما از شما این است که بتوانی تاج این را بشکنی تاج خدمت را چرا بشکنی اگر مردم راضی هستند چرا بشکنی بزار آنها که در مرکز هستند تاج مرا بزنند.

او ادامه داد دور قبل گفتم به باشت اسراییل گفتید در دوره شما باشتیان را اسرائیلیان نامیدید افتخارم این است بچه های شما جایی نشستند که روزی آنها منادی این بودند که باشت اسرائیل است چه برسد طایفه گشین که از طوایف محترم باشت است.

تاج‌گردون در بخش دیگری از سخنان خود گفت: من می‌بینم در مجلس چه اتفاقاتی می‌افتند اصولگرایان عزیز انسان‌های محترم اصولگرا که دور قبل به من رای دادید ممنون شما هستم از طایفه من باشید یا نباشید به عنوان یک انسان سیاستمدار این مملکت می‌گویم بازی چپ و راست را کنار بگذارید بازی وحدت را کنار بگذارید مرد بیاد وسط بگوید من می‌خواهم این کار را بکنم وحدت برای رضایت مردم را اصل بگذارید نه برای اینکه رفتی تهران بگویی من از وحدت آمدم و امضای من مال امضای شماست.

تاج‌گردون افزود که میدونید اینها یعنی چی هیچ حزبی در هیچ انتخاباتی نگفت بگویید تاجگردون کاندیدای خاص من است هیچ حزبی ولو اصلاح طلب افنخارم این است بعد از ۳۰ سال کار سیاسی در این مملکا عضورسمی هیچ حزبی نبودم و نیستم چون تحزب در کشور ما به درجه ای نرسیده که انسانهای اندیشمند بتوانند اندیشه خود را برای اداره کشور در حزبشان حاکم کنند.

او ادامه داد متنفرم از کسانی که این چنین هستند با دوی یک نفر در بالا دو و با چهار یک نفر چهار می‌شوند باید اطلاعات و اقتدار داشته باشی.

تاجگردون گفت که این بازی‌ها را کنار بگذارید در جمع طایفه تاثیرگذار باشت و باوی می‌گویم همه انسان‌های محترم جوانتن عزیز می‌دانم مشکل دارید میدانم بچه‌های عزیزمیدانم بچه های گچساران باشت، ترک و لر شوتی هستند توی این جاده ها میمیرند افتخارم این است سه نفر شوتی که ماشین را از انها گرفتم و شاغل شدند بچه های این طایفه‌اند به من گفتند تو می‌روی اراذل و اوباش را میاری سرکار اشکال ندارد بگویید اوباش در کنار نخبه نخبه در جای خودش اوباش در جای خودش آنها اوباش نیستند ما  و شما به این شرایط بردیم مگر من متولدشان کردم مگه من بزرگشان کردم کمکشان کردیم حداقل ذهنشان ذهن فاسدی نشود.

 

 

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=29583

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
 1. جای این حرفا و دلیل تراشی ها و ادای آدم خوبا رو دراوردن، لطف کن از عملکرد ۸ ساله ی خود تو شهرستان حرف بزن.

 2. اینقدر ما گلوی خودمون را پاره کردیم همین کارهای خلاف قانون و شرع او را گفتیم شکر خدا خودش علنا اعتراف میکنه و افتخار هم میکنه

 3. زبان بازی تو حاجی از هر صفتی در تو بالاتر است.
  البته غیر از تکبر ت

 4. درود بر دکتر تاج گردون افتخار استان.
  کور هم که باشیم پیشرفت منطقه را لمس میکنیم.

 5. اگر تاج گردون یک‌نفر .یک‌سخنرانی .یک نوشته مکتوب و شفاهی آورد که گفته باشند شرط حمایت .کنار گذاشتن تاج گردون است ..انوقت ادعای شرف کند.چرا دروغ بخودش میبندد ..چرا این همه دروغ و تهمت میزند..

  • این شگردشونه برای فریب دادن افکار عمومی !!!!! یه دروغ دیگرشون اینه که می گویند تاجگردون همه بودجه ها را می برد گچساران !!!!!! اینقدر این رابزرگ نمایی می کنند که انگار گچساران بهشت شده در صورتیکه گچساران هیچ پروژه ویژه ای که مختص خودش باشد که توانسته باشد بار بیکاری جوانان را کاهش داده باشد را نداشته!!!!!! یه بیمارستان بی بی حکیمه افتتاح شد که متاسفانه نیروهایش بصورت خصوصی جذب شد. خلاصه تاجگردون ضررش بیشتر از منفعت بود برای مردم!!!!!!!

 6. مرد عمل و مرد خوش اخلاق، مدیر بالیاقت و مردمی مثل تاجگردون هرگز پیدا نمیشه و نخواهد شد . اسطوره ای که فراموش نمیشه ، هرگز . فقط تاجگردون. بقرآن قسم من خودم شخصا بیکار هستم ولی میدونم بهتراز نماینده های دیگره. بخدا قسم بیکارم و متاهل و دارای فرزند اما واقع بین باشیم. چه کسی بهتر از تاجگردون .

 7. آخییییی

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
 • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.