به گزارش خبرآوران بهنام برازنده عصر امروز در نشست هم‌اندیشی دولتیاری‌های گچساران و باشت با غلامرضا تاج‌گردون طی سخنانی خطاب به رقبا و منتقدان تاجگردون گفت: در چند روز آینده وارد ماراتن بزرگ انتخابات می‌شویم عزیرانی قصد  ثبت نام دارند انتظار و توصیه ما  به این عزیزان این است که سعی  کنند در ارایه میتینگ‌های […]

به گزارش خبرآوران بهنام برازنده عصر امروز در نشست هم‌اندیشی دولتیاری‌های گچساران و باشت با غلامرضا تاج‌گردون طی سخنانی خطاب به رقبا و منتقدان تاجگردون گفت: در چند روز آینده وارد ماراتن بزرگ انتخابات می‌شویم عزیرانی قصد  ثبت نام دارند انتظار و توصیه ما  به این عزیزان این است که سعی  کنند در ارایه میتینگ‌های خود به برنامه‌های پیش‌رو بپردازند خوب نیست عده‌ای خاص با برگزاری جلساتی طی یکسال گذشته  و خروجی این جلسه این باشد که عقل مردم در چشم‌شان است و می‌شود با ۳۰۰ ماشین رقیب را از در به در کرد.

شهردار سابق باشت گفت برادر ارزشمندی که چنین جمله ای برزبان آورده ای  آیا شما اصلا می‌دانید که الحاق ساماندهی رودخانه باشت و دیل؛ به پروژه بزرگ دشت آبیاری امامزاده جعفر یعنی چی.

او ادامه داد که آیا برایتان قابل درک  است که در شرایط سخت و تحریم‌های اقتصادی تامین اعتبار برای پروژه‌های بزرگی مثل تونل دیل؛ راه مواصلاتی بی بی حکیمه به جاده پاتاوه، افزایش سرانه بهداشتی؛ درمانی ورزشی و فضای سبز در یک شهرستان یعنی چه؟

برازنده افزود که برادر ارزشمند آیا گذرت به خیابان بلادیان و بافت فرسوده گچساران افتاده است؟ عزیزی که دایه مهربان‌تر از مادر شدی و امروز دل می سورانی برای جوانان تحصیل کرده آیا گذرتان به مسیر باشت به بهبهان افتاده و دیده‌اید که بیش از ۰۰ کیلومتر ۴ خطه ایجاد شده است آیا شما که امتحان پس داده‌اید می‌دانید که چنین پروژه‌های نیاز به تعمیر و نگهداری دارد شما این تضمین را به مردم بدهید که می‌توانید رنگ مورد نیاز خط کشی چنین جاده‌ای را تامین کنید ما هم این تضمین را به شما می‌دهیم که آقای دکتر تاج‌گردون کنار می‌کشد.

او که توسط شورای باشت تایید نشد و لطف‌الله موسوی جایگزینش شد، خطاب به زینل‌زاده گفت: عزیزی که سلاح خود را بیل میدانی و با سلاح بیل وارد میتینگ‌های انتخاباتی می‌شوی من لازم می دانم از انصاف شما تقدیر و تشکر می‌کنم دوستان را متوجه ساختی که دیگر بیلی بیکار نیست و با وجود پروژه‌های همچون دشت‌های باشت، خان احمد و امامزاده جعفر و لیشتر دیگر کشاورزان باید بیل به دست مشغول فعالیت باشند.

شهردار سابق باشت خطاب به رقبای تاج‌گردون گفت کاندیداهای انتخاباتی باید بدانند آنچه را که مردم می‌بینند  و می‌شنوند آنها نمی‌بینند و نمی‌شنوند پس اجازه دهید مردم آزادانه برای آینده خود و فرزندان تصمیم بگیرند خوب نیست عزیزی را که از جناح خاصی براساس منطق و شعور تصمیم به حمایت از رقیب شما گرفته مورد تهدید و بی حرمتی قرار بدهید؛ اگاه باشید که ناحصل رفتار شما سبب سست شدن اعتقادات مردم می‌شود که عواقب جبران‌ناپذیری برایتان خواهد داشت.

برازنده افزود که ما با هیچ نماینده ای عهد اخوت نبسته ایم تا زمانی مورد حمایت ماست که در مسیر خدمت صادقانه به مردم باشد و اگر از این مسیر منحرف شد بدون درنگ حمایت خود را از ایشان برخواهیم داشت لذا باتوجه به این شرایط شایسته‌تر از جناب دکتر تاجگردون  در بین کاندیدهای احتمالی  نمی‌بینیم و حمایت همه جانبه خود را از ایشان و برنامه‌یشان اعلام می‌کنیم.

او در پایان گفت که لذا کسانی که قصد نخریب، توهین و تهدید ایشان را دارد و مغرضانه نمی‌خواهند که تاجگردون میرشکار بماند بدانند که هر جنبده‌ای که قصد عبور از آسمان حریم ایشان را داشته باشد می‌بایست قید بال‌هایش را بزند.