به گزارش خبرآوران ظهر روز گذشته و به مناسبت هفته بسیج؛ برنامه شیفت ایثار در قالب بازدید فرمانده بسیج شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، اعضای بسیج شرکت نفت با همراهمی مدیر خدمات رفاهی و رئیس مستغلات به تاسیسات نفتی دشت گز انجام شد. سروان فردوس ناصرزاده فرمانده بسیج شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران […]

به گزارش خبرآوران ظهر روز گذشته و به مناسبت هفته بسیج؛ برنامه شیفت ایثار در قالب بازدید فرمانده بسیج شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، اعضای بسیج شرکت نفت با همراهمی مدیر خدمات رفاهی و رئیس مستغلات به تاسیسات نفتی دشت گز انجام شد.
سروان فردوس ناصرزاده فرمانده بسیج شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران طی دیداری با آقای لؤلؤ رئیس تعمیرات دشت گز گچساران اظهار کرد: این بازدید به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با عنوان شیفت ایثار شکل گرفته که امروز ما در کنار شما زحمت‌کشان عرصه صنعت قرار گرفته‌ایم.
وی افزود: هدف از انجام این بازدید در قالب برنامه شیفت ایثار عرض خسته نباشی و دیدار با شما فعالان و کارکنان زحمت‌کش عملیاتی، همچنین خداقوت به شما بازوان قدرتمند و خستگی‌ناپذیر صنعت نفت است.
فرمانده بسیج شرکت نفت گچساران تصریح کرد: امیدواریم بازدید امروز و گپ و گفت صمیمانه سبب ایجاد انگیزه بیشتر میان پرسنل و نیروهای عملیاتی در عرصه تولید شود.
در این بازدید سروان ناصرزاده چفیه‌ای مزین به تصویر مقام معظم رهبری را به رسم یابود و گرامیداشت هفته بسیج به گردن آقای لؤلؤ رئیس بخش تعمیرات تاسیسات دشت گز گچساران انداخت و رئیس تعمیرات نیز ترکشی که از دوران هشت سال دفاع مقدس و براثر بمباران بخشی از تاسیسات به جامانده بود را به رسم یابود به فرمانده بسیج نفت گچساران اهدا کرد.
در این بازدید آقای لؤلؤ و دیگر نیروهای بخش تعمیرات به بازگویی برخی خاطرات خود از سختی شرایط کار پرداختند در ادامه این بازدید نیز سروان ناصرزاده و اعضای بسیج نفت و گاز گچساران به همراه آقایان نارکی و دلاویز از بخش‌های مختلف تاسیسات دشت گز از جمله تعمیرات و واحد نمکزدایی دیدن کردند.


????????????????????????????????????