تاریخ : دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ 10 شوال 1441 Monday, 1 June , 2020

اخبار ویژه

3

نشست زینل‌زاده با مارینی‌های مقیم گچساران+تصاویر و فایل صوتی

  • کد خبر : 30369
  • ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
نشست زینل‌زاده با مارینی‌های مقیم گچساران+تصاویر و فایل صوتی

 به گزارش خبرآوران اردلان زینل زاده در دیداری که با بزرگان طایفه مارین و نیمدور داشت اظهار کرد که این شناختی که برای بنده از طوایف دیل مارین فتح نیمدور متصور شده که یک فرهنگ خاصی در این منطقه وجود دارد. او افزود که فرهنگ خاص این طوایف فرهنگ کار و تلاش است فرهنگ تعهد […]

 به گزارش خبرآوران اردلان زینل زاده در دیداری که با بزرگان طایفه مارین و نیمدور داشت اظهار کرد که این شناختی که برای بنده از طوایف دیل مارین فتح نیمدور متصور شده که یک فرهنگ خاصی در این منطقه وجود دارد.
او افزود که فرهنگ خاص این طوایف فرهنگ کار و تلاش است فرهنگ تعهد و فرهنگ دینداری به معنای واقعی.
زینل زاده تصریح کرد منظور من از فرهنگ دینداری در این طوایف این است این طوایف قبل از انقلاب نیز مردمی دیندار بوده اند.
این کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت که هدف من از این دیدار شفاف سازی است یعنی یک فرصتی را عزیزان به بنده اختصاص داده اند و ما قصد حمله به فرد یا افراد را نداریم یا حتی دولت و مجلس سعی میکنیم نقد منصفانه داشته باشیم.
زینل زاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت این جلسات هم اندیشی برای معرفی و شناخت است و بعد از آن نیز افراد آزادانه انتخاب کنند و این به معنای واقعی دمکراسی است.
او افزود در شرایط فعلی ما ساختارهای سیاسی چپ و راست نتوانستند آنطور که باید در بخش های مختلف از جمله اقتصادی مثمرثمر باشند واقعیت این است هیچکدام از ما علی رغم برچسب های چپ و راستی که داریم معتقدیم هیچ یک از این جناح ها نتوانستند زندگی ما را متحول کنند.
زینل زاده گفت دلیلش این است این شعارها با صداقت توام نبوده و خروجی این شعارها عدالتی هم در پی نداشته امروز قالب دولتمردان مقام رهبری معتقدند یک جریان سونی باید تعریف شود برای رهایی همه مملکت از این نقصانهای که وجود دارد.
این کاندیدای انتخابات اسفند ۹۸ گفت متاسفانه طی روزهای گذشته شرایطی ایجاد شد تا عده ای دست به تخریب اموال عمومی زده و خسارات های زیادی وارد کنند این نوع رفتار را همه محکوم می کنیم اما بیشتر افرادی که در این غایلهشرکت داشتند یا از سر ندانم کاری یا تحریک حضور داشتند شرایط اصلی ما شرایطی است که به آن گرفتار هستیم نگرانی همه ما داریم وقتی می خواهیم بنزین را ۳۰۰۰ بدهیم سخت است الان هم معتقدم بالاتر از ۹۹ درصد مردم با دین و دیانت مشکلی ندارند اما این اوضاع و احوال اقتصادی است که زندکی مشترک ما را زندگی دانشجویی ما را تحت تاثیر خود قرار داده است.
او در بخش دیگری از سخنانش در جمع مارینی های گچساران گفت مردم امروز خواستار رهایی از این وضع هستند گاهی وقتها اگر افراد حجمه کرده و پای صندوق رای رفته و به زینل زاده رای میدهند ناشی از شناخت خوب از زینل زاده نیست ناشی از این است که می خواهند از شرایط موجود فرار کنند سراب می بینند مثل انسان تشنه ای که در بیابان گیر میکند از دور سراب میبیند به امید آب به آن سو حمله ور میکنند حس میکنم در انتخابات این اتفاقات افتاده و در حال افتادن است.
زینل زاده گفت در واقع در انتخابات حس میکنم فرار جمعیت از شرایط موجود است که برای رهایی به شخص خاصی می روند و این بسیار بسیار بد است در جامعه شرایطی باید فراهم شود که بشناسند به چه کسی قرار است رای بدهند که پشیمانی نداشته باشد امیدواریم این اتفاق در این انتخابات روی دهد.
این کاندیدای انتخابات اسفند ۹۸ ادامه داد گاهی در مجالس مختلف عناوینی گفته میشود که این شرایط اقتصادی هیچ راهی ندارد و ترامپ را آمریکا را صددرصدی مقصر می دانند همه ی ما مرگ بر آمریکا داده ایم و خواهیم داد ما نباید همه ندانم کاری های خود را پای ترامپ بگذاریم یک جاهای ما خودمان لنگ زدیم کار نکردیم یک جاهای به خودمان خیانت کرده ایم مدیری که اولویت ها را رعایت نمی کند اعتبارات را به سمت و سویی هدایت میکند که جامعه نمیتواند رونق ایجاد کند دولتی که برایش فرق نمی کند چه اتفاقی در جامعه می افتد چه احمدی نژاد باشد چه روحانی حالا احمدی نژاد یک کم متفاوت بود احمدی نژاد آدم جدی تری بود ولی ما همین رویکرد را داشتیم و الان در بدترین شرایط هستیم.

زینل زاده ادامه داد ما باید یک فرمول و راهکار تازه پیدا کنیم و گرنه اینکه زینل زاده, حسینی و تاجگردون بیایند یا نه تفاوت نمی کند.مشکل وجود استاندار یا فرماندار یا نماینده قوی نیست بحث مسیری است که داریم اشتباه میرویم.

 

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=30369

نوشته های مشابه

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : ۱
  1. تاجگردون با آرا بالا می ره مجلس
    بیشتر مارینیل طرفدار تاجگردون هستن

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.