آرمان پناهپوری امشب در نشست هم‌اندیشی غلامرضا تاج‌گردون با طایفه وندا که در تالار ۲۵۰نفری فرهنگیان گچساران برگزار شد، گفت که ما از لرها خوب یاد گرفتیم چون موقعی یک طایفه نشستی برگزار می‌کند می‌گوید ایل ما هم یک ایلی هستیم که به ما می‌گویند طایفه آن هم چه طایفه‌ای طایفه وندا. مجری نشست طایفه […]

آرمان پناهپوری امشب در نشست هم‌اندیشی غلامرضا تاج‌گردون با طایفه وندا که در تالار ۲۵۰نفری فرهنگیان گچساران برگزار شد، گفت که ما از لرها خوب یاد گرفتیم چون موقعی یک طایفه نشستی برگزار می‌کند می‌گوید ایل ما هم یک ایلی هستیم که به ما می‌گویند طایفه آن هم چه طایفه‌ای طایفه وندا.
مجری نشست طایفه وندا در نشست با تاجگردون گفت که آقای تاج‌گردون خوش آمدید در جمع قشقایی‌ها به خصوص طایفه بزرگ و با اصالت وندا فقط یک جمله می‌توانم در ابتدای برنامه بگویم و خدمت شما عرض کنم و آن این است که وندا آمد و کار تمام شد انشاءالله شما ۲ اسفندماه پیروز انتخابات خواهید بود.
او در ادامه خطاب به حضار در سالن فرهنگیان گفت: انشالله با رای خوب و حداکثری شما دو اسفند بعد از ۱۲ شب که ۳ اسفند می‌شود پیروز انتخابات جناب آقای دکتر تاج‌گردون خواهد بود.