داوود فولادی یکی از هواداران تاج‌گردون و از عوامل برگزارکننده نشست طایفه وندا و تاج‌گردون  نماینده کنونی گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی که با دعوت مجری برنامه آرمان پناهپوری به پشت تریبون رفت طی سخنانی گفت که من برنامه خاصی برای صحبت کردن نداشتم ولی یک جورهای غافلگیر شدم. او که از نیروهای […]

داوود فولادی یکی از هواداران تاج‌گردون و از عوامل برگزارکننده نشست طایفه وندا و تاج‌گردون  نماینده کنونی گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی که با دعوت مجری برنامه آرمان پناهپوری به پشت تریبون رفت طی سخنانی گفت که من برنامه خاصی برای صحبت کردن نداشتم ولی یک جورهای غافلگیر شدم.

او که از نیروهای هوادار تاج‌گردون در این دوره از انتخابات است افزود که دکتر عزیز من دو سه تا مورد را خدمتتان عرض می‌کنم, دکتر؛ دکتر عزیز دکترجان این طایفه این طایفه محکم پای کار آمده است.

فولادی ادامه داد که آقای دکتر من صحبت خاصی ندارم این طایفه یک تیکه آمده است پای کار آنهایی که نمی‌دانند می‌توانند این عکس‌ها را چک کنند این طایفه بالای ۵ الی ۶ هزار رای دارد ما امیدواریم این طایفه هیچ قلمی به جز آقای تاج‌گردون را بر صندوق‌های رای ننویسید.

او که سخنران قبل از تاج‌گردون بود و هیجان‌زده شده بود گفت که این انتظار را از شما داریم هر قلمی که بر علیه این طایفه بخواهد بد بنویسد خردش می‌کنیم، من عرض خاصی ندارم اما یک نکته خدمت برخی دوستان دارم آنها که دوست دارند با اسم این طایفه بزرگ معاملات سیاسی کنند من به پشتوانه این مردم به پشتوانه این هم طایفه‌‌ای‌هایم اصلا اجازه چنین کاری را نمی‌دهیم.