به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون عصر امروز در نشست هم‌اندیشی با طایفه وندا یکی از طوایف ایل قشقایی پس از سخنان هیجانی و کنترل نشده یکی از دست‌اندرکارتن این نشست گفت: نمی دانم این شور و هیجان را بوجود آوردند که من هم هیجانی شوم (لبخند) اماتخصص من در خواباندن شور است.   او افزود: […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا تاج‌گردون عصر امروز در نشست هم‌اندیشی با طایفه وندا یکی از طوایف ایل قشقایی پس از سخنان هیجانی و کنترل نشده یکی از دست‌اندرکارتن این نشست گفت:

نمی دانم این شور و هیجان را بوجود آوردند که من هم هیجانی شوم (لبخند) اماتخصص من در خواباندن شور است.

 

او افزود: وقتی نماینده می شوید نماینده همه مردم هستید و مهم این است که چگونه باید باهم کار و زندگی کنیم ونماینده مجلس شدن یکی از ابزارهای موجود برای کارکردن برای مردم و ملت است .

تاجگردون با اشاره به کلیپ پخش شده  دراین نشست که مربوط به استیضاح وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بود گفت: پیگیری مشکلات کارگران و بیان و پیگیری ها از وظایف مهم نماینده مجلس در سطح ملی است .

وی به نشست برگزار شده اشاره کرد وگفت: برخی از دوستان میگویند چراجلسات قبل از انتخابات برگزار می کنید وهنوز فصل انتخابات نرسیده است ؟ وی در پاسخ به این سوال خود  یادآورشد: من معتقدم کاندیداها باید بیایند جلوی مردم حرف و برنامه های خود را بیان کنند چراکه در “پس توی” خانه ها تشکیل جلسه دادن فایده ای ندارد.

فایل صوتی تاج‌گردون: