به گزارش خبرآوران لحظاتی پیش پس از پایان گرفتن نشست خبری هومان عسکری کاندیدای قشقایی، سیدقدرت‌الله حسینی نیز وارد فرمانداری گچساران شده و ثبت‌نام کرد. سیدقدرت‌الله حسینی نماینده اسبق گچساران و باشت است که طی دوره چهار ساله نمایندگی‌اش خدمات بزرگی از جمله شهرستان کردن شهر باشت را در کارنامه خود دارد او دور گذشته […]

به گزارش خبرآوران لحظاتی پیش پس از پایان گرفتن نشست خبری هومان عسکری کاندیدای قشقایی، سیدقدرت‌الله حسینی نیز وارد فرمانداری گچساران شده و ثبت‌نام کرد.

سیدقدرت‌الله حسینی نماینده اسبق گچساران و باشت است که طی دوره چهار ساله نمایندگی‌اش خدمات بزرگی از جمله شهرستان کردن شهر باشت را در کارنامه خود دارد او دور گذشته به انتخابات ورود نکرد اما در این دور برای انتخابات اسفند ۹۸ وارد عرصه شده است.

با حضور سیدقدرت‌الله حسینی از باشت، اردلان زینل‌زاده از حوزه گرمسیر و هومان عسکری از طایفه قشقایی عرصه عملا برای تاج‌گردون سخت شده است البته قبل از اینکه این سه چهره رقبای تاج‌گردون باشند به نظر می‌رسد ریزش شدید آرای او تبعیض و بی‌عدالتی‌ در حوزه‌های مختلف از جمله تقسیم فرصت‌های شغلی و ناکارآمدی شاخص تاج‌گردون در کاهش بیکاری و ناتوانی در ایجاد اشتغال با توجه به موقعیت‌های شاخص او در مجلس رقیب اصلی تاج‌گردون باشد.