به گزارش خبرآوران سیدقدرت‌الله حسینی عصر امروز در نشست خبری در پاسخ به سئوال نخست خبرآوران مبنی بر اینکه نظر شما در خصوص اینکه آقای تاج‌گردون در برخی جلسات خود با طوایف مکرار اعلام کرده نمایندگان قبلی آنطور که باید و شاید کار نکرده‌اند و اگر دوباره به مجلس بروند شهر پسرفت کرده و به […]

به گزارش خبرآوران سیدقدرت‌الله حسینی عصر امروز در نشست خبری در پاسخ به سئوال نخست خبرآوران مبنی بر اینکه نظر شما در خصوص اینکه آقای تاج‌گردون در برخی جلسات خود با طوایف مکرار اعلام کرده نمایندگان قبلی آنطور که باید و شاید کار نکرده‌اند و اگر دوباره به مجلس بروند شهر پسرفت کرده و به قهقهرا می‌رود گفت: دوست ندارم واژه اتهام را به کار ببرم ولی آقای تاج‌گردون بی‌انصافی کردند ایشان یا از روی ناآگاهی این حرف رل زده‌اند یا از روی ناآگاهی.
نماینده اسبق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود که ایشان تشریف بیاوردند در یک مناظره بندخ ۴ سال نماینده بودم ۴ سال اول ایشان را با ۴ سال اول من مقایسه کنند نه ۴ سال را با ۸ سال.
حسینی تصریح کرد که این ناعادلانه است که ۴ سال را بخواهیم با ۸ سال مقایسه کنیم در آن ۴ سالی که بنده بودم همبن جاده گچساران به باشت را مگر تا پوزه سپاهی کشته در زمان بنده و قبل از من آقای جعفری ۲ بانده نشد.
او افزود که حالا ببینیم ۸ سال نمایندگی دوره فعلی بیشتر کار شده یا ۴ سال دوره ما.
کاندیدای انتخابات مجلس در اسفند ۹۸ ادامه داد که این بی انصافی است در بحث تکمیل و راه‌اندازی فرودگاه ما کار را انجام دادیم همین زیرگذری که شعارش را می‌دهند بنده سه بار بنده رفتم وزارت نفت تلاش کردم جلسه گذاشتم تا اعتبارش تصویب شد کلنگ‌زنی شد و زمانی که آماده شد برای افتتاح ما نماینده نبودیم.
حسینی عنوان کرد که ۲ بیمارستان در گچساران کلنگ‌زنی شد و مقداری هم کار پیش رفت اصلا همین شهرستان شدن باشت که برای شهرستان شدن مناطق محروم باید حداقل ۵۰ هزار نفر جمعیت باشد و مناطق برخوردار ۸۰ هزار نفر.
او افزود که من هیچ‌گاه روی آن مانور ندادم اما جمعیت آن روز باشت که به شهرستان تبدیل شد ۲۳ هزار نفر بود این کار ساده‌ای نیست.
نماینده اسبق گچساران و باشت ادامه داد اگر خود تاج‌گردون این کار را می‌کرد صدای بوق و کرنای هوادارانش در آسمان چهارم میرفت و خود ایشان نیز در آسمان هفتم صدای بلندگویش بلند بود.
او گفت تاج‌گردون ۶ سال ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بود ولی آنطوری که باید و انتظار می‌رفت کار مهمی نکرده اگر من و نمایندگان قبلی هم بودیم همین کارها انجام می‌شد.