تاریخ : جمعه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۹ 18 ذو الحجة 1441 Friday, 7 August , 2020
1

از انتقادات شدید زینل‌زاده از دولت تا دیدگاهش در خصوص تاج‌گردون و حسینی

  • کد خبر : 30765
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
از انتقادات شدید زینل‌زاده از دولت تا دیدگاهش در خصوص تاج‌گردون و حسینی

به گزارش خبرآوران اردلان زینل‌زاده عصر امروز به تل‌مویزی باشت رفت و در میان اهالی این منطقه اظهار کرد:مدیریت و وکالت خوب یعنی در جامعه مسیری انتخاب کنیم که اگر در حال حاضر در شهرستانی سالانه ‌۱۰۰۰فرصت شغلی ایجاد میشود به۵۰۰۰ فرصت شغلی افزایش یابد . او افزود: لازم نیست کسی را بت کنیم .این […]

به گزارش خبرآوران اردلان زینل‌زاده عصر امروز به تل‌مویزی باشت رفت و در میان اهالی این منطقه اظهار کرد:مدیریت و وکالت خوب یعنی در جامعه مسیری انتخاب کنیم که اگر در حال حاضر در شهرستانی سالانه ‌۱۰۰۰فرصت شغلی ایجاد میشود به۵۰۰۰ فرصت شغلی افزایش یابد .
او افزود: لازم نیست کسی را بت کنیم .این که چه کسی میرود سرکار بر اساس آزمون و شایستگی باشد شاخصهای امروز ما در کشور به شکل نادرستی تعیین و اجرا میشود .
کاندیدای انتخابانت اسفندماه ۹۸ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در کل مملکت اگر یک فرصت شغلی به وجود می آید روسای ادارت میگویند نماینده نیرو معرفی کند ،خب این درست نیست برای استخدامی باید شاخص باشد ، باید آزمون باشد یا بر اساس تعداد بیکاران خانواده تصمیم گیری شود ، اینکه مدیر دولتی برای آمدنش دست به دامن نماینده می‌شود و نماینده برای ماندنش مدیران دولتی را برای خود مصادره میکنند یعنی سیاست ما و عملکرد دستگاه ها و قوای ما ایراد دارد که این چرخه فاسد به وجود آمده و فکر چهار ساله همه صندوق رای هست .
زینل‌زاده افزود که نماینده باید یقه دولت مردان را بگیرد یقه رئیس جمهور را بگیرد نه به خاطر اینکه برای پیمانکار مطلوبش یا برای فلان نیرویش کار نکرده یا مدیر کل برایش انتصاب نکرده است بلکه باید برای عدم ایجاد شغل و نداشتن برنامه و عدم کارایی و اجرای نامناسب برنامه ها و مصوبات و استفاده ناصحیح از منابع آنان را مورد سوال و نظارت و پاسخگویی قرار دهد.

زینل‌زاده ادامه داد: مجلس باید رئیس جمهور ناکارآمد را استیضاح کند ، وزیر ضعیف را به تریبون پاسخگویی بکشاند. نماینده باید همه ارکان اجرایی را زیر ذره بین نظارت قرار دهد و برای حقوق موکلینش کوتاه نیاید.

او افزود که ولی امروزه می‌بینیم خاطر رئیس جمهور و اعضای کابینه راحت است چون به نمایندگان باج داده اند، ۰مثلا استاندار و مدیرکل گذاشته اند و اخیرا از خود نماینده ها شنیده ایم وزیری برای عدم استیضاح آپارتمان داده است.
رینل‌زاده عنوان کرد: رئیس جمهور خود را در جزیره امن می‌بیند ، دولت خود را از پاسخگویی در امان می‌بیند. یک مصونیت فساد آور و ناکارا ایجاد شده است.
در وزارت خانه‌ها ولنگاری است فرهیختگان ما در مسندها نیستند .اکثرا دم این و آن را دیده اند به اینجا رسیده اند ،برای همین کاری برای مردم نمیکنند .شاید کمتر از ۱۰ درصد مدیران ما از فرهیختگان هستند.
این کاندیدای انتخابات مجلس در اسفند ۹۸ گفت به نظر بنده نوع نگاه مجلس به دولت باید عوض شود وگرنه وضعیت همین است ، نوع عملکردها باید عوض شود و گرنه شرایط بدتر خواهد شد.نوع نگاه مردم هم باید عوض شود ، از نماینده اش وظایف نمایندگی را مطالبه کند از دولتش مطالبه گر باشد.
او ادامه داد: هیچ سالی در دو دهه اخیر بهتر از سال قبل خودش نبوده و هر سال اوضاع بدتر شده است ، ولی تا زمانی که رویکرد مجلس درست نشود وضعیت اسفناک تر می‌شود و اوضاع از اینی که داریم بدتر می‌شود.
زینل‌زاده عنوان کرد: آقایان تاجگردون و حسینی هر دو برای بنده محترم هستند و هر کدام نقاط قوتی دارند یکی در ارتباطات و رایزنی و دیگری در عدالت بهتر عمل کردند و اگر تشخیص می‌دادم این دو عزیز در ایجاد رویکرد جدید و عبور از مسائل و مشکلات موجود فارغ از شیوه های مسبوق میتوانند عمل کنند از همان ابتدا کاندیدا نمی‌شدم و خودم را به زحمت نمی انداختم.


لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=30765

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.