جمعی از مردم گچساران پس از اعلام نتایج تایید یا رد صلاحیت‌های بعضی از کاندیداها و مشخص نشدن وضعیت غلامرضا تاج‌گردون با توجه به اعلام مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان مبنی بر اینکه همه نتایج به فرمانداری‌ها ابلاغ شده خواستار اعلام وضعیت رد یا تایید تاج‌گردون از طریق فرمانداری گچساران شده‌اند. متن نامه به شرح […]

جمعی از مردم گچساران پس از اعلام نتایج تایید یا رد صلاحیت‌های بعضی از کاندیداها و مشخص نشدن وضعیت غلامرضا تاج‌گردون با توجه به اعلام مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان مبنی بر اینکه همه نتایج به فرمانداری‌ها ابلاغ شده خواستار اعلام وضعیت رد یا تایید تاج‌گردون از طریق فرمانداری گچساران شده‌اند.

متن نامه به شرح زیر است:

به نام خداوند عادل
در بررسی پرونده کاندیداهای مجلس شورای اسلامی اتفاق خاصی در استان کهگیلویه و بویراحمد پیش آمده که هیات نظارت مرکز اعلام نظر خاصی در مورد آقای غلامرضا تاجگردون بیان نداشته است؟

بر اساس برخی اطلاعات و اقدامات عدم ارائه نظر هیات نظارت شائبه جانبداری و اعمال نظر آقای دکتر کدخدایی را در افکار عمومی پدید اورده که این وضعیت نگرانی شدید مردم را در نادیده گرفتن مستندات و مدارک و نقض بیطرفی از سوی ایشان می‌باشد که این حرکت نوعی حمایت و جانبداری تلقی می گردد.

جمعی از مردم حوزه انتخابیه گچساران و باشت