تاریخ : شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹ 9 صفر 1442 Saturday, 26 September , 2020
2

سالی که گچسارانی‌ها ۱۲ هزار رای به زینل‌زاده دادند

  • کد خبر : 33330
  • ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
سالی که گچسارانی‌ها ۱۲ هزار رای به زینل‌زاده دادند

به گزارش خبرآوران اردلان زینل‌زاده عصر امروز در نشست هم‌اندیشی با اهالی منطقه نازمکان تاس احمدی‌ها گفت که مردم عاشق چشم و ابروی من و دیگر کاندیداها نیستند مردم نگران هستند امروز و حسشان این است امروزی بهتر از دیروز نداشتند و اگر روال همین گونه باشد فردایی بهتر از امروز ندارند. او افزود که […]

به گزارش خبرآوران اردلان زینل‌زاده عصر امروز در نشست هم‌اندیشی با اهالی منطقه نازمکان تاس احمدی‌ها گفت که مردم عاشق چشم و ابروی من و دیگر کاندیداها نیستند مردم نگران هستند امروز و حسشان این است امروزی بهتر از دیروز نداشتند و اگر روال همین گونه باشد فردایی بهتر از امروز ندارند.

او افزود که بزرگوارانی هستند در باشت و گچساران که  آزمون پس داده‌اند اگر شما آمده‌اید قطعا نمره قبولی خوبی به کسانی که آزمون خودشان را پس داده‌اند نخواهید داد و امروز شما خوب نمره خودتان را نشان دادید.

کاندیدای انتخابات گچساران و باشت در انتخابات اسفندماه ۹۸ گفت: بنده به عنوان فرزند شما گچساران و باشت سوابق و تجاربی دارم علی‌الخصوص در گچساران در دور دوم شورای شهر که شما لطف فرموید و پای صندوق‌های رای آمدید این دومین باری است که من مزاحم شما می‌شوم بار اول اعتماد کردید رای داید و با رای ۱۲ هزار رای خودنان بنده را به عنوان فرزند خودتان به شورای شهر فرستادید پس از ان بنده در عرصه‌های مختلف مدیریتی افزون بر ۱۵ الی ۱۶ سال در عرصه مختلف مدیریتی سعی و نلاش کردم که بیس آن رای شما بود در شورای شهر.

زینل‌زاده یاداوری کرد بنده شق‌القمر نکردم در دوران خدمتم بلکه تلاش کردم تا قانون را ببینم و پیاده کنم و انسان‌ها را به عنوان انسان نه به عنوان تعرفه رای ببینم و ما مردم را چه بویراحمدی باشد چه قشقایی، باشت و بابویی باشد بخنیاری باشد از فارس آمده باشد عرب باشد بهبهانی باشد از هر کجا باشد ما به عنوان یک مدیر انسان را باید به شکل یک نفکر اندیشه نه تعرفه رای ببینیم ما اینجوری بودیم تفاوت قائل نبودیم.

او افزود که به آن رای سال ۸۲ که در انتخابات شورای شهر به من دادید مجددا قصد اعتماد دارید یک نمره قبولی دادید در این ۱۵ سال در عرصه مدیریتی و  این جای تقدیر و تشکر از شما و مجموعه همکاران در شهرداری دارد.

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=33330

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.