تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹ 14 صفر 1442 Thursday, 1 October , 2020
0

پایانی بر شایعات رد و تایید صلاحیت تاج‌گردون: او کتبا تایید شده است

  • کد خبر : 33358
  • ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
پایانی بر شایعات رد و تایید صلاحیت تاج‌گردون: او کتبا تایید شده است

به گزارش اختصاصی خبرآوران پس از انتشار خبر قطعی تایید صلاحیت غلامرضا تاج‌گردون نماینده کنونی و کاندیدای دور یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این پایگاه خبری بسیاری از رسانه‌ها به آن پرداختند و این موضوع به خبری داغ در فضای مجازی و اذهان عمومی تبدیل شد. اینکه تایید شدن تاج‌گردون نه توسط او و […]

به گزارش اختصاصی خبرآوران پس از انتشار خبر قطعی تایید صلاحیت غلامرضا تاج‌گردون نماینده کنونی و کاندیدای دور یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این پایگاه خبری بسیاری از رسانه‌ها به آن پرداختند و این موضوع به خبری داغ در فضای مجازی و اذهان عمومی تبدیل شد.

اینکه تایید شدن تاج‌گردون نه توسط او و نه فرمانداری گچساران اعلام نشد و مدرکی کتبی و رسمی دال بر تایید شدن صلاحیت تاج‌گردون منتشر نشد باعث شد تا جو جامعه به سمت واقعی نبودن این خبر کشانده شود و بسیاری نیز با تحلیل‌ها و استدالال‌های خود این خبر را شایعه و ساخته و پرداخته رسانه‌ها عنوان کردند اما خبرآوران که نخستین سایت خبری منتشر کننده این خبر بود برای پایان دادن به شایعات و سردرگمی افکار عمومی با آقای فیلی معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد ارتباط برقرار کرد.

فیلی به ما گفت که تایید نهایی به فرماندار گچساران آقای خوان پایه آمده با ایشان تماس بگیرید.
با علی خوان‌پایه تماس گرفتیم و موضوع را با او در میان گذاشتیم او به خبرآوران گفت که پس از دریافت نتایج رد یا تایید صلاحیت‌ها مقابل نام آقای تاج‌گردون علامت خط تیره وجود داشت و این نه معنای تایید صلاحیت نه رد صلاحیت و نه انصراف و نه عدم احراز بود.
او افزود دیروز اما نامه کتبی تایید صلاحیت آقای تاج‌گردون به فرمانداری گچساران و به دست ما رسید.
خوان‌پایه تاکید کرد نامه کتبی تایید صلاحیت آقای تاج‌گردون به دست ما رسیده که مراحل ثبت در سامانه و بارگذاری نامه در سیستم انجام شده است.
یک مقام مسئول در شورای نگهبان هم به خبرآوران گفت دریافت نامه کتبی تایید تاج‌گردون‌ به صورت قطعی به فرمانداری گچساران رسیده او در پاسخ به پرسش ما که مگر نباید نامه ابتدا به دست شورای نگهبان برسد سپس فرمانداری گفت چون تنها اعلام وضعیت یک نفر دیگر بافی مانده بود نامه از وزارت کشور به استان و سپس فرمانداری گچساران ارسال شده است.

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=33358
  • ارسال توسط :
  • دیدگاه‌ها برای پایانی بر شایعات رد و تایید صلاحیت تاج‌گردون: او کتبا تایید شده است بسته هستند

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.