به گزارش خبرآوران سردار احمد خورشیدی عصر امروز در نخستین نطق انتخاباتی هومان عسکری که در تالار قصر سفید گچساران برگزار شد؛ گفت:ما در حوزه اقتصاد و معیشت عقب افتاده‌ایم. او افزود که در ایران بین ۲۳ میلیون خانواده بیش از ۶۰ درصد خانواده‌های است که در بین آتها یک نفر بیکار تحصیل‌کرده وجود دارد […]

به گزارش خبرآوران سردار احمد خورشیدی عصر امروز در نخستین نطق انتخاباتی هومان عسکری که در تالار قصر سفید گچساران برگزار شد؛ گفت:ما در حوزه اقتصاد و معیشت عقب افتاده‌ایم.

او افزود که در ایران بین ۲۳ میلیون خانواده بیش از ۶۰ درصد خانواده‌های است که در بین آتها یک نفر بیکار تحصیل‌کرده وجود دارد قریب به ۱۸ میلیون نفر از جمعیت روستایی ما حاشیه‌نشین شهرها شدند ما روی مشکلات کسور کار مطالعاتی کرده‌ایم.

در ایران ۸۳ تهدید وجود دارد رهبری فرمودند گام دوم انقلاب گام رهایی از فتنه‌ها است .

نباید بگذاریم جوانان ما در گچساران و باشت به بیکاری و فقر عادت کنند، ما می‌گوییم اگر ایران به اندازه ۸ سال خوب سرکار بیاوریم متفاوت از گذشته عمل کنیم می‌توتنیم در طول ۸ سال ایران را به زندگی قابل تحمل برسانیم ایرانی‌ها طاقت برنامه.های ۲۰ الی ۳۰ ساله را اصلا ندارند ما گفتیم یک تشکلی هستیم بدون توجه به اصولگرا و اصلاح‌طلب می‌خواهیم مسکل کشور را حل کنیم ما ۲۰ برنامه را نوستیم که اگر اجرا شود مشکلات له حد قابل تحمل می‌رسد.

باید از کاندیداها پرسید برنامه‌ات بدای انتخابات چیست در استان کهگیلویه و بویراحمد فقط دکتر هومان عسکری است که برای حل مشکلات برنامه دارد در آلمان پولرملی‌اش آنقدر بی‌ارزش شده بود که نشریات آلمانی عکس یک آلمانی را کشیده بودند که با یک گاری مارک رفته بود چند نان بخرد.

ما باید امیدوارم بمانیم که روزی برسد در گچساران و باشت و استان هیچ بیکاری نداشته باشیم در ایران پنج دشت کشاورزی وجود دارد که با یکی می‌شود برای ۷۵ میلیون نفر زندگی خوب ساخت نردم ما برنامه نخواستند شما دارید با این رای یفره‌ات را تعریف می‌کنی که پر باشد یا خالی.

ترکیه‌ای از بلوط ۳۸ ماده می‌سازند ماده اولیه تی ان تی گیاهان دارویی انواع و اقسام نان و روغن از تنه بلوط مبلمان دنیا را فتح کرده‌اند درآمد ترک‌ها از بلوط دو برلبر نفت ما است ایران از نظر بلوط کشور دوم است.

مسئولانی که در این استان کار می‌کنند این طرحی بود که در دولت احمدی‌نژاد ارایه دادیم اما به مافیا برخورد کردیم.

از طریق جنگل بلوط ایران می‌تواند تا ۲۴ میلیون شغل مولد ایجاد کند باید آینده‌گرایانه فکر کنیم و بیندیشیم این‌ها حرفهای آسمانی نیست خرف‌های زمینی است پیاده شده در دنیا.

خورشیدی در بخش دوم سخنان خود گفت پارتمتر قومیت وحشتناک به ما لطمه زده اگر یک انسان برنامه‌داد آمد کار کنید از دفترچه تلفنکهاتان ستاد درست کنید از آنها تقاضا کنید بیایند پای صندوق‌های رای مراقب شایعات روزهای آخر باشید ممکن شب آخر گفتن هومان عسکری را گرفتند یا بهدنفع فلانی رفت کنار بخدا قسم هومان عسکری از هر حیث برار از تمام کاندیداهای استان است، ما تا هومان را داریم چه نیازی به آقای تاج‌گردون داریم‌.

من به احارام شهید احمدرضا تاج‌گردون که عشق من است دیگر هیچ حرفی به آقای تاج‌گردون نمی‌زنم اما اگر روز آخر حرف زد نیم ساعت بعدش با خاک یکسانش می‌کنم.