فرمانده انتظامی استان از کشف ۵ تن اموال سرقتی به ازرش تقریبی ۱۰میلیارد ریال متعلق به برخی از ادارات شهرستان گچساران از یک انبار ضایعاتی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار”مهدی انصاری” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از شرکت نفت ،اداره برق و اداره راه و […]

فرمانده انتظامی استان از کشف ۵ تن اموال سرقتی به ازرش تقریبی ۱۰میلیارد ریال متعلق به برخی از ادارات شهرستان گچساران از یک انبار ضایعاتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار”مهدی انصاری” در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت از شرکت نفت ،اداره برق و اداره راه و شهرسازی شهرستان گچساران بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی آن فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران کلانتری ۱۲ شهرستان گچساران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی با انجام گشت زنی هدفمند و بررسی میدانی موقعیت مذکور را مورد ارزیابی قرار داده و در بازرسی از یک انبار ضایعاتی، ۵ تن اموال سرقتی ازجمله سیم، کابل و یراق آلات، پمپ و دستگاههای فنی و آتش نشانی مربوط به چاه های حفاری شرکت نفت و گاز،گارد ریل و تعدادی ظروف آشپزخانه مکشوفه متعلق به شرکت نفت ، اداره برق و اداره راه و شهرسازی را کشف و ضبط کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کردند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که ۲ نفر سارق شناسایی و تلاش برای دستگیری آنان در دستور کار قرار دارد خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر مالخر نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.