فرمانده انتظامی شهرستا‌ن گچساران از دستگیری ۲ نفر سارق به عنف و توقیف خودروی سرقتی در کمتر از ۳ ساعت در گچساران خبر داد. پایگاه خبری پلیس سرهنگ “سید محمد موسوی” اظهار داشت:در پی تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰، شخصی به هویت معلوم بیان کرد که دو شخص تحت عنوان مسافر اقدام به اجاره […]

فرمانده انتظامی شهرستا‌ن گچساران از دستگیری ۲ نفر سارق به عنف و توقیف خودروی سرقتی در کمتر از ۳ ساعت در گچساران خبر داد.
پایگاه خبری پلیس سرهنگ “سید محمد موسوی” اظهار داشت:در پی تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰، شخصی به هویت معلوم بیان کرد که دو شخص تحت عنوان مسافر اقدام به اجاره ی خودروی وی نموده و از شهر خارج و در جاده خروجی نزدیک به روستای آبشیرین با تحدید به وسیله چاقو پیاده و اقدام به سرقت خودرو کرده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود : مأموران پاسگاه انتظامی باباکلان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با انجام طرح مهار در معابر خروجی شهرستان کمتر از ۳ ساعت هر ۲ سارق را دستگیر و خودرو را نیز متوقف کردند.
وی تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.