لطف‌الله موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآوران در باشت با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شهر باشت گفت ویروس کرونا ویروسی خطرناک با قدرت شیوع زیاد است که متاسفانه تعدادی از شهرهای کشور را درگیر خود کرده و بعضی از هم‌وطنانمان را بیمار کرده است. او افزود […]

لطف‌الله موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآوران در باشت با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شهر باشت گفت ویروس کرونا ویروسی خطرناک با قدرت شیوع زیاد است که متاسفانه تعدادی از شهرهای کشور را درگیر خود کرده و بعضی از هم‌وطنانمان را بیمار کرده است.
او افزود که ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل خدوم بیمارستان‌های کشور در مقابله با ویروس کرونا و قرنطینه بیماران‌ مبتلا در بسیاری از شهرهای کشور تدابیر پیشگیرانه‌ای اتخاذ شده است.
شهردار باشت از تصمیم جلوگیری از ورود افراد و خودروهای غیربومی به این شهر خبر داد و گفت که در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و گسترش آن در شهر باشت امسال از ورود افراد غیربومی و خودروهای با پلاک دیگر شهرها به باشت جلوگیری خواهد شد.
موسوی تاکید کرد در صورت ورود افراد غیربومی و خودروهایی که دارای پلاک دیگر شهرها هستند نسبت به قرنطینه آنها تا پایان تعطیلات نوروزی در باشت اقدام خواهد شد.
او تصریح کرد جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح کشور همتی جمعی و ملی می‌طلبد و این کار به جز با همکاری دولت و ملت و رعایت توصیه‌های اعلام شده از طریق سازمان و مراکز بهداشتی میسر نخواهد شد.

  • منبع خبر : خبرآوران