تاریخ : شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹ 9 صفر 1442 Saturday, 26 September , 2020
1

نخستین بیانیه جنجالی سید قدرت‌الله حسینی پس از برگزاری انتخابات

 • کد خبر : 36247
 • ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
نخستین بیانیه جنجالی سید قدرت‌الله حسینی پس از برگزاری انتخابات

سید قدرت الله حسینی بحرینی ، کاندیدای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گچساران و باشت ، اولین بیانیه خود را پس از برگزاری انتخابات منتشر کرد. به گزارش خبرآوران ، متن کامل این بیانیه را در ذیل میخوانیم: بسمه تعالی مردم شریف و بصیر گچساران و باشت احتراماً، ابتدائاً به محضرتان عرض سلام […]

سید قدرت الله حسینی بحرینی ، کاندیدای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گچساران و باشت ، اولین بیانیه خود را پس از برگزاری انتخابات منتشر کرد.
به گزارش خبرآوران ، متن کامل این بیانیه را در ذیل میخوانیم:

بسمه تعالی

مردم شریف و بصیر گچساران و باشت
احتراماً، ابتدائاً به محضرتان عرض سلام و تحیت خالصانه دارم و از یکایک شما که صادقانه و بدون توقع شخصی، صرفاً برای رفع تبعیض و بی عدالتی و پایان دادن به حاکمیت خانوادگى برگرفته از فرهنگ طاغوت، به این حقیر رأی پاک دادید از صمیم قلب سپاسگزارم در برابر آن همه تلاش های پر شور و هیجان و وصف ناشدنی سر تعظیم فرود مى آورم و براى همیشه خود را مدیون همت بلند و مواضع انقلابی و روح سُتُرگتان میدانم.
زبانم قاصر است از تقریر کلماتى که برای تشکر تقدیم تان نمایم و قلمم ناتون از آن است که الطاف بی نظیر و بی ریا و صادقانه شما را به تحریر درآورم.
از خداوند قادر متعال عاجزانه مسئلت می نمایم که ملت ایران و همشهریان و هم استانی هایم را از بحران ابتلا به معضل ویروس کرونا برهاند و شرایط کشور به حالت عادی برگردد.
خواهران عزیز و برادران بزرگوار، کاملاً مطلع اید که سارقان حرفه ای، سرقتی بی نظیر در تاریخ انتخابات های ایران را در گچساران و باشت مهندسی نمودند تا نتیجه دلخواه خود را کسب نمایند.
شما انقدر قدرتمند و مستحکم و با صلابت در صحنه ها حضور داشتید که رقیب هراسان دست گدایی خود را عاجزانه به هر سو دراز نمود و همه را به حمایت از خود طلبید و از هر ترفند و شگرد بهره برد تا از معرکه نفس گیری که در آن گرفتار بود، نجات یابد.
در همین راستا زر دارانِ مدیونِ رقیب، درب کیسه ها را برای به دست گرفتن فرصت های بعدی گشودند، بعضی حامیان معمم و مکلّاى مرکز نشین، حمایت خود را هدفمند علنی نمودند، قمه کش ها برای تاثیر تیزی قمه های خود، از سوهان های جدید استفاده کردند، کارگزاران با مزد سر سپردگی خود را برای بهره بردن از بعضی منافع زودگذر دنیوى، در فرمانبردارى بى چون و چرا از رقیب شما، در ارتکاب به جرائم انتخاباتى چیزی کم نگذاشتند.
گُسیل یافتگان از دیگر استان ها و شهرستان های مختلف با حضور خود در روستا ها و شهر ها در گچساران و باشت سازماندهی شده، مستقر شدند، کد ها را غیر واقعی ثبت نمودند، تعرفه ها را دسته دسته قبل از شروع زمان رأی گیری و خارج از حوزه های اَخذ رأى کنار هم چیدند، تهیدستان را تطمیع نمودند تا از سقوط همیشگى خود نجات یابند.
البته این اصحاب زر و زور و تزویر غافل اند، غافل از انتقام خداوند قهار، از حق کُشان و ستمگران به حقوق مردم.
وقتی برخی از عمامه به سر ها بی اعتنا به رهنمود هاى امام المسلمین حضرت خامنه اى بزرگ و علماى متدین و انقلابى منطقه، کنار متجاوزین به حق الناس قرار مى گیرند،
وقتی که برخى سرشناسان و کسانی که تحصیلات عالیه دارند عملاً برای سرقت و خرید آراء مردم، سر از پا نمى شناسند،
وقتی که مسئولین اجرائی انتخابات ( که مثلاً امانت دار هستند ) با تمام توان و به صورت ویژه بر روى صندوق ها چینش نیرو مى نمایند تا نتیجه انتخابات را به نفع کاندیدای خود تغییر دهند،
وقتی که تعدادی از مسئولین کشورى و استانى و همه مسئولین شهرستانى در کنار قانون شکنان صف آرائی می نمایند تا حقوق شما مردم را تضییع کنند، مگر انتظار نتیجه ای غیر از آنچه رخ داد، داشتید؟!

برادران عزیز و خواهران مکرمه، به این نکته بسیار مهم توجه بفرمائید:
تعداد ١۵٠ شعبه و صندوق اَخذ رأى در دو شهرستان گچساران و باشت آراء مردم را ثبت مى نمودند. اگر تمامى این شعبات بدون وقفه و مستمر در مدت ١٢ ساعت ( ٨ صبح تا ٨ شب) اقدام به اَخذ رأى نموده باشند، جمعاً ١٠٨ هزار دقیقه وقت صرف شده است و اگر برای اَخذ راى هر نفر ٢ دقیقه زمان منظور گردد، کل آرائی که میتوان اَخذ نمود، ۵۴٠٠٠ رأی میشود، در صورتی که تعداد آراء به اصطلاح اَخذ شده، ٧٧٨٠٠رأى میباشد و این در حالى است که حدود ۶٠ صندوق، روستایى و سیار بوده است و خیلى از صندوق ها در چندین ساعت مراجعه کننده نداشته است، و مثال مستند دیگر حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ است که تعداد ٣۴۶ صندوق یا شعبه اَخذ رأی وجود داشته است. طبق فرمول فوق اگر در مدت ١٣ ساعت (٨ صبح تا ٩ شب) اقدام به اَخذ رأى نموده باشند جمعاً، ۴۴٩٨ ساعت و یا ٢۶٩٨٨٠ دقیقه وقت صرف شده است. اگر به ازای هر نفر رأى دهنده، دو دقیقه زمان منظور گردد باید ١٣۴٩۴٠ رأى به صندوق ها ریخته شده باشد در صورتی که تعداد ١٢٩۴٧٨ رأی اَخذ گردیده است یعنی ۵۴۶٢ رأى کمتر از میزان آرائی است که به ازاى هر نفر دو دقیقه زمان در نظر گرفته شده است. جناب منتخب گچساران و باشت و فرمانداران ایشان هم انتخابات در گچساران و کهگیلویه را مقایسه کنند و هم پاسخ بدهند که این ٢٣ هزار و ٨٠٠ رأى اضافى را از کجا آورده اند؟؟!! خواهران و برادران بویژه جوانان عزیز، حقیر به عنوان یک فرهنگى معتقد به مبدأ و معاد و آیات وحیانى تا زنده ام بى توجه به حُطام دنیا و نداشتن حبّ جاه و مقام در کنار شما خواهم بود و با کسانى که مزوّرانه در اَرکان نظام نفوذ نموده اند و زر و زور را در منطقه نهادینه کرده اند با اعتقاد قوى به مبانى دینى و به تبعیت از سیره اجداد طاهرین علیهم السلام مبارزه خواهم نمود و حامیان زر و زور و تزویر بدانند دیوار کج زود فرو مى ریزد و بار کج به مقصد و منزل نخواهد رسید.
در پایان لازم میدانم از استاندار محترم و معاونت سیاسى و امنیتى ایشان و کلیه نیرو هاى امنیتى، قضایى، انتظامى، نظارتى و نظامى که در حد توان خود سعی در برگزارى انتخاباتى سالم داشتند ولى…
صمیمانه سپاسگزارم.
با تجدید احترام
سید قدرت الله حسینى بحرینى
٩٨/١٢/٢٢

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=36247

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 19در انتظار بررسی : 9انتشار یافته : ۷
 1. لعنت خدا بر ظالمان و ستمگران که این جور حق مردم را ضایع کردند، خدا جای حق نشسته

  • مشکل ما اینه که شما ادعای حق بودن داریدو دیگران را باطل میپندارید آغا سید…

 2. درود و صد سلام بر سید پاک، مدیر و مدبر انقلابی مطمئنا تمام آنچه نگاشتی تنها گوشه ای از ظلم و تبعیض و بی عدالتی و بی خاصیتی های صورت گرفته در انتخابات گچساران و باشت بود و مردم خود بهترین ناظر این شوی انتخاباتی بودند و به امید خدا ظلم پایدار نمی ماند.

 3. جرات قبول شکست نداری، آدام مغرور همینه، خودتون به خواب نزین

 4. چرا شورای نگهبان اعلام نمودن که خرید و فروش رای دلیل بر ابطال انتخابات در یک حوزه نیست و فقط ق ه قضائی می تواند با عوامل اجرائی و نطارت در همان حوزه برخورد کند چرا ق ه قضائی با مدیران که در زمان تبلیغات انتحاباتی به حمایت از تاجگردون تلاش شبانه روزی داشتند هیچ برخوردی نکرد ه است از جلمه مدیران کل وشهرستانی.

 5. با یقین به آیه شریفه@ مکروا و مکروا الله والله خیر الماکرین@ اعتقاد قلبی دارم که در همین دوره چهار ساله تشت رسوایی شون از پشت بام به زمین خواهد افتاد و هر آنچه قطره قطره جمع کردن رو باید همچو سیلاب خروشان و به یکباره از دست خواهند داد. @ و ای پیامبر بر ظلمی که به شما روا می دارند صبر پیشه کنید همانا خداوند دوستدار صاحبان خواهد بود@

 6. اصلاح میکنم صابران

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
 • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.