به گزارش خبرآوران از گچساران، حاج مازیار قشقایی رئیس سابق کانون مداحان گچساران که چهره‌ای بسیار مطرح در مسائل فرهنگی و مذهبی این شهرستان  به شمار می‌رود طی ارسال بیانیه‌ای به پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران در خصوص انتخابات پیش روی گچساران و باشت سخن گفته است: سلام بر امام شهیدان، خمینی کبیر که مشقت‌ها کشید […]

به گزارش خبرآوران از گچساران، حاج مازیار قشقایی رئیس سابق کانون مداحان گچساران که چهره‌ای بسیار مطرح در مسائل فرهنگی و مذهبی این شهرستان  به شمار می‌رود طی ارسال بیانیه‌ای به پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران در خصوص انتخابات پیش روی گچساران و باشت سخن گفته است:
سلام بر امام شهیدان، خمینی کبیر که مشقت‌ها کشید و با قلبی آرام و مطمئن دنیای فانی را وداع گفت. سلام بر یاران امام، شهیدان بهشتی ، مطهری ، طالقانی ، رجایی و چمران و هزاران شهید غریب ، شهدای غواص و شهدای گمنام. سلام بر یاران بااخلاص امام،که هنوز مردانه درلباس سبز اسلام ایستاده اند و سلام بر یار دیرین امام، که باهمه سختی‌ها علم اسلام را زمین نگذاشت و خمینی‌وار رهبری کرد و حسینی‌وار زندگی و عجب نایبی است برای امام زمانش. اماما تبریک بر شما و همه امت، که انقلابی بر پایه مردم‌سالاری دینی در سال۵۷هجری شمسی،  در تاریخ ثبت کردید. امام خوبم من نبودم که مفتخر به دیدار سیمای منورتان و استماع صدای شیوایتان شوم ولی پدرم گفت نفس روحانی شما انقلاب کرد و به برکت دعاهایتان و بیاناتتان که جبهه‌ها را گرم نگه داشت ، یک وجب از خاکمان را ازدست ندادیم_امام خوبم جایتان خالی است که هنوزپس از ۳۰ سال پیکر شهدایمان را می‌آورند و رهبر فرزانه‌مان چه غریبانه دلگیرند_مگر چه شده که محاسن ایشان سفید و قلبشان مجروح از بی‌وفایی هاست_اماما ؛ دلگیر نباش هنوز کسانی هستند از نسل من که بوی شما و شهدای راه شما را حس میکنند و تا آخرایستاده اند و این فجر را غبارروبی و یادگارتان را حفاظت خواهندکرد..

فی الحال ضمن عرض سلام و درود به ملت شریف ایران، خصوصا مردم باعزت شهرستان گچساران که در همه صحنه های ملی و انقلابی حضور پرشوری داشته و دارند؛ اینک که در بین مردم دلسوز شهرم رقابت پرشور و شعور را مشاهده میکنم خرسند و خوشحالم.

مفقود شدن لایه‌های قومیتی و عشیره‌ای همچنین اضمحلال حساسیت‌های حزبی (اصولگرا و اصلاح‌طلب)درمیان مردم،  برگ زرینی است که درتاریخ این شهرثبت و ضبط میشود. ضمن عرض ارادت به محضر نماینده فعلی مردم شهرستان‌های گچساران و باشت مجلس شورای اسلامی جناب دکترتاجگردون که تا حد توان برای این مردم سرافراز خدمت خالصانه نمودند و سکان کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی را آبرومند هدایت فرمودند و در کاندیداتوری دوره پیش رو حرمت رقیب خود را مدبرانه حفظ نموده و رقابتی سالم را برای مردم بنا نهادند،  از جناب مهندس پولادی‌وندا، کاندیدای  متفق‌‌علیه جبهه اصولگرا که سال‌ها درجبهه‌های مختلف انقلاب اسلامی، از حیث جنگ تحمیلی و به مراتب در مساند متعدد، در حوزه‌های ستادی و عملیاتی نفت و گاز، سهم بسزایی را داشته‌اند و اینک با قلبی رئوف، کانون گرمی برای احزاب متعدد و عشیره‌های مختلف لر و ترک که تجمعشان در تاریخ این شهر بی بدیل بوده است،  عرض ارادت و ادب دارم.

و اما بعد… اینجانب اصالتا از سوی خود و نیابتا از سوی تشکل‌های مردمی منتسب، از اقشار مختلف که در انتخابات پیش رو با تمام قوا وارد عمل شده‌اند و تا موعود قانونی تبلیغات انتخاباتی، بااحترام به همه کاندیداها در این شهرستان و تأکید بر حفظ حریم ولایت علوی و احترام به خون مطهر شهدا و بیوت شاهد ایشان با مبنای اصولگرایی، اعلام میدارم تاپای جان در سراسر حوزه تعیین شده، موکدا منطبق بر منویات مقام معظم رهبری جهت یکپارچگی اقوام و احزاب و نیز مقابله با رخنه لیبرالیسم در ارکان مختلف حکومت و قوای سه گانه اسلامی با تئوری جدیدی که در بیانیه‌های ایام تبلیغات انتخاباتی به اطلاع مردم رسانده خواهد شد با فضایی متمایز حضوری جدی خواهیم داشت؛ مسلما در پیشبرد اهداف مذکور از پتانسیل‌ تشکیلاتی مردم جنوب بهره خواهیم برد.

درآخر ازکاندیدای مطروح در این بیانیه به دلیل تدبیر، صبر و مدیریت روانی تبلیغات انتخاباتی، سپاس فراوان داشته و نیز از ملت غیور شهرستان‌های گچساران و باشت به خاطر حفظ حرمت همه اطراف اخلاقی انتخابات و ارائه انتقادات و تقدیم نظرات، کمال تشکر را دارم.

بااحترام ؛ خدمتگزارتان در بسیج مدافعان حریم ولایت، ذاکرالحسین(ع) مازیارقشقایی (عضو شورای مردمی سیاستگذاری ایل قشقایی  در کشور)