تاریخ : جمعه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۱ 9 جماد أول 1444 Friday, 2 December , 2022
3

واکنش رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری گچساران و باشت به جوابیه معاون دانشگاه علوم پزشکی به شهردار باشت

 • کد خبر : 36413
 • ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷
واکنش رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری گچساران و باشت به جوابیه معاون دانشگاه علوم پزشکی به شهردار باشت

به نام خدا سرپرست محترم معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی با سلام و احترام در فضای مجازی و سایت های مختلف در مدت اخیر مخصوصا ایام بحران کرونا فعالیت شما را دیدم که بنظر از فعالیت در حیطه وظایف خود بیشتر می آید و از مدت ها قبل با توجه […]

به نام خدا
سرپرست محترم معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی
با سلام و احترام
در فضای مجازی و سایت های مختلف در مدت اخیر مخصوصا ایام بحران کرونا فعالیت شما را دیدم که بنظر از فعالیت در حیطه وظایف خود بیشتر می آید و از مدت ها قبل با توجه به اظهار نظرهای عجیب شما که در شآن عضو هیئت علمی دانشگاه و معاونت مهمترین دستگاه دولتی (به سبب وظیفه ذاتی آن که صیانت از جان مردم است) نبود قصد پاسخگویی داشتم تا امروز که نامه سراسر سیاسی شما به شهردار جهادی و انقلابی شهر باشت را خواندم و با عرض معذرت بعنوان همکار قدیمی و کوچکتر شما نکاتی را خدمتتان عرض خواهم کرد.
جناب آقای پوران فر شما فرمودین که انتخابات تمام شده است اما خود در زمین علوم پزشکی، سیاست بازی میکنید و نامه شما سراسر چاپلوسی برای سیاسیون جهت حفظ صندلی خود که احتمالا به توانایی خود اعتماد ندارید یا می دانید که توانایی شما در این حد نیست و در حال و هوای انتخابات مانده اید و نمی دانید با چه بحرانی که ممکن است در عمر ما دیگر تکرار نخواهد شد دست و پنجه نرم می کنید. برادر بزرگوار شما شعارتان زنده باد مخالف من است و شغل شریف پرستاری را برگزیدید که باید توام با سعه صدر باشد ولی انگار تحمل کوچکترین انتقادی از دستگاه علوم پزشکی استان که حداقل از حیث مدیریت ضعیف ترین دوران خود را می گذراند را ندارید.
شهرادری را به جهت هم رای نبودن با شما به سخره گرفته اید اما چطور بعنوان مسئولی در علوم پزشکی نمی دانید که بهداشت مقدم بر درمان است؟؟
عملکرد شما در دانشگاه مشخص و مدیریت جهادی شهردار باشت که شهردار نمونه استان می باشند هم مشخص است.
برادر عزیز شهردار باشت همراه با همکاران پاکبان خود شهر را آراسته نمود و در بحران کرونا اولین دستگاهی بود که اقدام به ضدعفونی کردن و بستن ورودی شهر کرد اما آیا شما بعنوان یک پرستار حاضرید یک ماه در بخش کرونای بیمارستان شهید جلیل یاسوج وقت آزاد خود را که صرف سیاست کرده اید به خدمت به مردم مشغول شوید تا هم اجر الهی نصیبتان شود و هم از بازی کثیف سیاست خارج شوید؟
همکار گرامی مدت ها قبل در اظهار نظری فرمودین که نماینده محترم گچساران و باشت ۷ میلیارد و نماینده و منتخب کهگیلویه بزرگ ۳میلیارد برای دانشگاه تامین اعتبار کردند و آیا این اعتبار از بودجه کرونایی وزارت بهداشت می باشد یا بودجه ای مازاد بر آن که اگر همان بودجه باشد قطعا هدف شما خدمت به سیاسیون بوده است.
جناب پوران فر شما از آتش به اختیار خرج کردن حرف زدید در صورتی که به همکاران ما در خط اول مقابله با کرونا هر ۳شیفت یک ماسک تقلبی N95 و هر ۴ شیفت یک لباس محافظتی می دهید و در تامین وسایل حداقلی حفاظتی بقیه پرسنل بخش های بستری مانده اید و نتیجه آزمایش همشهریان گچسارانی و باشتی هفته ها به دلیل پرداخت نشدن بدهی، گرفته نشده است تا فاجعه ای تکرار ناشدنی در شهرستان باشت بوجود آید.
برادر عزیز در متن فرافکنی به شهردار باشت از پرسنل بهداشت و درمان مایه گذاشتید ولی حتما می دانید که همکاران شما در مجموعه علوم پزشکی استان و مخصوصا شهرستان گچساران و باشت بزرگترین منتقد شما و عملکردتان هستند و شما از ما سخن گفته اید در صورتی که برای جشن روز پرستار افتخار به حضور در شهرستان گچساران را ندادید و احتمالا خود را تافته جدا بافته می دانستید اما امروز جهت مقابله با سایر دستگاه ها خود را از ما میدانید اما شهردار باشت در روز پرستار به قدردانی از پرستاران که وظیفه شما بود پرداختند.
همکار عزیز از مجموعه مدیریتی علوم پزشکی دفاع نمودید اما اگر عملکرد شما همان استفاده از کیت های تشخیصی کمیاب در روزهای اول بحران کرونا جهت استفاده خود ومسئولین ستادی و آموزشی باشد و نه جهت تشخیص بیماران و کادر خط اول مقابله به کرونا، که فاجعه ای بیش نیست.
همکار قدیمی شما که دنبال عملکرد دیگر مدیران هستید حتما می دانید که دانشگاه علوم پزشکی و بدتر از آن بیمارستان شهید رجایی شهرستان گچساران که پله ترقی شما و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس بود به جهت پرداخت کارانه آخرین بیمارستان کشور می باشد و بنده بعنوان رئیس نظام پرستاری شهرستان در جمع روئسای هیئت مدیره ها بارها از عملکرد شما به جهت عقب ماندن کارانه ها و میزان آن خجل شده ام و وظیفه شما جهت دیدار با وزیر جهت رفع مشکل با اصرار اینجانب به دوش رئیس سازمان نظام پرستاری کشور بود.
برادر گرامی به شما توصیه می کنم که از فرصت بدست آمده نهایت تلاش خود را در راستای رضای خداوند متعال و پرسنل مظلوم بهداشت و درمان و مردم استفاده کنید تا در آینده که باز به جمع همکاران خود برگشتید از عملکرد مثبت شما سخن بگوییم نه بازی قشنگ شما در زمین سیاسیون.
در پایان از زحمات پرسنل بهداشت و درمان که با وجود کمبودها جانانه از سلامت مردم محافظت نمودند و همچنین از سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان که همواره پاسخگو بودند کمال تقدیر و تشکر را دارم.
سید عمار حسینی نیک
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری شهرستان های گچساران و باشت

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=36413

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 9در انتظار بررسی : 5انتشار یافته : ۴
 1. سی گپ مفت زرنگید .
  همتون سراندرپا مثل همید . فقط کلمات قلنبه استفاده کنید . بشینید سرجاتون بشینید . ما بحران کرونا نداریم بحران مدیریت داریم . و گپ گپو

 2. احسنت

  حرف دل هزاران نفر رو زدید!

 3. به نام او که رحمان است و رحیم

  با سلام خدمت همه هم شهری های خودم در شهر باشت.

  تشکر ویژه دارم از همه مسؤلین شهر باشت در هر منصب و رده ای که این روزهای سخت در کنار مردم بودن بخصوص کادر پزشکی و پرستاری،دبیر ستاد مبارزه باکرونا و شهردار مردمی و محترم جناب مهندس موسوی شهردار نمونه استانی.
  خلاصه بگم که رئیس علوم پزشکی استان چرا بیان نمیکنند که
  یک:
  اگه این چند نفر کرونایی بدلیل دیر شدن در جوابیه آزمایشگاه ممکن بود جان خود را از دست بدهد چه کسی جوابگو خواهد بود؟

  دو:
  اینکه اگه این چند نفر دیگران را نیز آلوده کرده باشند بر اثر بی اطلاعی از ناقل بوده چه کسی جوابگو خواهد بود؟

  سوم:
  اگر کسی بر اثر آلودگی جدید حاصل از بند دوم جان خود را از دست بدهد چه کسب جوابگو خواهد بود؟

  پس هوشیارانه تر عمل کرده و از خدا یاری بجوید.

  و در آخر خطاب مسؤلین زحمت کش،مثل مردم خونسردی خودتان را حفظ کنید و آرام باشید،وقتی می گوییم شرایط سخت یعنی همین موارد رخ داده، پس تو سرهم نکوبید و زحمات خود را پایمال نکنید در دید مردم.مردم در کنار شما هستند و باهم کرونا را شکست خواهیم داد.
  ما از آمریکا که پیشرفته تر نیستیم،کمی سختی دارد در کنار هم و باهم مشکلات را حل می کنیم.
  تقاضا دارم مسؤلین خدوم روابط را با معذرت خواهی عادی کرده و بخاطر مردم آرامش را به استان القا کنند.

  باسپاس از سایت محبوب خبرآوران
  سید صلاح الدین صادقیان

 4. سلام افرین بر شما ،که حقیقت را بیان کردید

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
 • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.