تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹ 23 ذو الحجة 1441 Wednesday, 12 August , 2020
2

تاجگردون و فراموشی تاریخ / تلاش تاجگردون برای رد اعتبارنامه نبی زاده / آیا نبی زاده فرزند زاگرس نبود ؟

  • کد خبر : 36712
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
تاجگردون و فراموشی تاریخ / تلاش تاجگردون برای رد اعتبارنامه نبی زاده / آیا نبی زاده فرزند زاگرس نبود ؟

احسان گرامی به گزارش خبرآوران اعتبارنامه تاجگردون در حالی با اعتراض برخی از نمایندگان روبرو شده است که بار دیگر مسائل ، حواشی و شبهات مالی پیرامون ایشان مجددا مورد بحث قرار گرفته است ، امری که هیچ وقت منتهی به شفاف سازی از ناحیه ایشان نشد و این ابهامات همواره با نام ایشان عجین […]

احسان گرامی

به گزارش خبرآوران اعتبارنامه تاجگردون در حالی با اعتراض برخی از نمایندگان روبرو شده است که بار دیگر مسائل ، حواشی و شبهات مالی پیرامون ایشان مجددا مورد بحث قرار گرفته است ، امری که هیچ وقت منتهی به شفاف سازی از ناحیه ایشان نشد و این ابهامات همواره با نام ایشان عجین بوده و علی الظاهر این قصه سر دراز خواهد داشت .

تاجگردون و هوادارانش از دیروز تحت نام زاگرس و جنگل بلوط و آتش سوزی مبادرت به مظلوم نمایی می کنند و سعی در انحراف افکار عمومی دارند ، این امر در حالیست که خانواده تاجگردون خود در تاریخ یک متهم در تیشه به ریشه زدن نام زاگرس هستند .

حال که رد اعتبارنامه خود را به معنای مبارزه با نام زاگرس می دانند یک سوال تاریخی را باید به مردم توضیح دهند .

آیا مرحوم نبی زاده فرزند زاگرس نبوده است ؟
مگر خانواده تاجگردون فراموش کرده اند که پس از راهیابی مرحوم نبی زاده به مجلس ششم نماینده وقت کازرون را تحریک برای اعتراض به اعتبارنامه او نمودند و شهر گچساران چند ماه بدون نماینده در مجلس بود تا ایشان توانستند موفق به اخذ تاییدیه اعتبارنامه خود شوند ، در حالی که هیچ بحث و شبهه مالی نیز درمیان نبوده و تنها جنبه سیاسی داشت .
تاریخ حتی بولتنها و اعلامیه هایی که در روز بررسی اعتبارنامه مرحوم نبی زاده بر علیه ایشان در مجلس توزیع کرده اند را فراموش نخواهد کرد .

آری جناب تاجگردون !
به این سوال باید پاسخ دهید که مگر مرحوم نبی زاده فرزند زاگرس نبوده است ، پس چرا در آن مقطع به دنبال رد اعتبارنامه ایشان بوده اید و دهن کجی به مردم گچساران و باشت بودید ؟
و هیچ گاه خانواده تاجگردون در این خصوص نه از آن مرحوم و نه مردم عذرخواهی ننمودند .

جناب تاجگردون شما نیز متهم هستید و جای تبر خانواده شما قبلا بر تنه درخت زاگرس نشسته و آن را زخم نموده است و مویه های امروزتان به نام زاگرس با رفتار قبلی در خصوص خط کشیدن بر نام مرحوم نبی زاده که ایشان هم از زاگرس بود در تناقض است .

تاجگردون استاد رفتارهای پوپولیستی
است ، جنگلهای بلوط زاگرس در بی تدبیری مدیران انتصابی خود ایشان در شش سال اخیر همواره به صورت سریالی در مناطق مختلف شهرستان گچساران و باشت می سوزد و هرسال این فرصت را برای تجهیز و خرید وسایل موردنیاز را از دست داده است ، حال قضیه رداعتبارنامه خویش را اینگونه القا نموده است که در زمانی که بلوطهای زاگرس در حال سوختن است ، فرزند زاگرس را هم می خواهند در مجلس بزنند ! و مبادرت به تشکیل گروهها در صفحات مختلف فضای مجازی و راه انداختن کمپین های متعدد نموده است و سعی در تحریک احساسات مردم و استفاده ابزاری دارند .

جمع بستن این دو مساله در حالیست که جناب تاجگردون هنوز توضیح نداده اند که چه اقدامی برای اعتلای زاگرس و پیشرفت نخبگان آن انجام داده اند .

جناب تاجگردون و هوادارن فضای مجازی ایشان باید بدانند که کاملا درست می باشد ( دست خدا ، بالاترین دست است ) اما یک ضرب المثل دیگری هم وجود دارد که بی تردید اکنون در این شرایط مصداق پیدا می کند :
( چوب خدا صدا ندارد )

آری سنگ اندازی برای تایید اعتبارنامه مرحوم نبی زاده و ظلم آشکار به منافع مردم و شهر در آن مقطع همان چوب خداست که صدا نداشته است ، هرچند که امیدواریم اعتبارنامه ایشان مورد تایید قرارگیرد تا هزینه های مضاعفی بیش از این به مردم این شهر تحمیل نگردد چرا که آنها در پازل این بازیهای سیاسی بی گناه هستند .

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=36712

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 9در انتظار بررسی : 7انتشار یافته : ۲
  1. کاش می گفتی علت رد حاج بهرام تاجگردون چه بود همانسال

  2. جناب نبی زاده خودشون با ابطال ناحق جناب بهرام تاجگردون رفتن مجلس اندکی تفکر بد نیست

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.