تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ 22 محرم 1444 Friday, 19 August , 2022
2
نماینده مجلس یازدهم:

اعتبارنامه تاج‌گردون قطعا رد می‌شود

  • کد خبر : 37134
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵
اعتبارنامه تاج‌گردون قطعا رد می‌شود

به گزارش خبرآوران نماینده تهران در مجلس گفت: آقای دلخوش با دادن تعهد به نمایندگان معترض مبنی بر پس دادن زمین‌های تصرف شده به بیت المال، تایید اعتبارنامه خود را به صورت مشروط گرفت. علی خضریان، نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی مبنی بر چرایی تایید اعتبار نامه کاظم دلخوش […]

به گزارش خبرآوران نماینده تهران در مجلس گفت: آقای دلخوش با دادن تعهد به نمایندگان معترض مبنی بر پس دادن زمین‌های تصرف شده به بیت المال، تایید اعتبارنامه خود را به صورت مشروط گرفت.

علی خضریان، نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی مبنی بر چرایی تایید اعتبار نامه کاظم دلخوش و آیا این مورد امکان دارد در اعتبار نامه تاجگردون پیش بیاید؟، اظهار داشت: اعتبارنامه آقای دلخوش به این علت تایید شد که فساد وی شبکه‌ای نبود بلکه شخصی و فردی بود.
وی ادامه داد: از این رو آقای دلخوش با دادن تعهد به نمایندگان معترض مبنی بر پس دادن زمین‌های تصرف شده به بیت المال، اعتبارنامه این منتخب با این شروط‌ها تایید شد.
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اما قضیه آقای تاجگردون متفاوت است زیرا این فرد دارای یک شبکه بزرگ فساد است و از این طریق منافعی کسب کرده است و قطعا اعتبارنامه این شخص بعد از قرائت در صحن و رأی گیری آن رد خواهد شد.

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=37134

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 5انتشار یافته : ۱
  1. این مجلس ملی کشور نیست.محل تجمع عده ای چپاولگر ودرعین حال کودن ترین افراد هست.ببینید میگه فساد آقای دلخوش شخصی بود!!!! ینی اینکه فاسد باشی مهم نیست مهم این هست که فسادت مورد تایید ما باشه.وای وای وای وای برما…….

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.