تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹ 14 صفر 1442 Thursday, 1 October , 2020
0

پست جالب اینستاگرامی هومان عسکری+عکس

  • کد خبر : 37647
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰:۵۱
پست جالب اینستاگرامی هومان عسکری+عکس

به گزارش خبرآوران دکتر هومان عسکری طی پستی اینستاگرامی با اشاره به طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس نوشته است: ((شفافیت آرای نمایندگان مجلس را با کیفیتی طرح کنید که مقصود قانون بی‌اثر نباشد. )) کلیات طرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون تدوین آیین‌نامه مجلس شامل یک ماده و چند تبصره به تصویب رسید، تبصره پیشنهادی […]

به گزارش خبرآوران دکتر هومان عسکری طی پستی اینستاگرامی با اشاره به طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس نوشته است:
((شفافیت آرای نمایندگان مجلس را با کیفیتی طرح کنید که مقصود قانون بی‌اثر نباشد. )) کلیات طرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون تدوین آیین‌نامه مجلس شامل یک ماده و چند تبصره به تصویب رسید، تبصره پیشنهادی ذیل ماده ۱۲۲اشعار می‌دارد‌ ((در مواردی که حداقل ۱۵ نفر از نمایندگان درخواست رای‌گیری مخفی باورقه دهند……….. رای‌گیری مخفی با برگه انجام خواهدشد.)). نکته: موضوع این است که عموم مردم وقت کافی برای رصد مذاکرات و آرای نمایندگان مجلس را ندارند و عموما در ارتباط با موضوعات مهم پیگیر می‌باشند؛ نص تبصره اگرچه استثناست اما استثنایی که رویه خواهد شد تا اکثر موضوعات مهم بدون شفافیت و با رای گیری مخفی صورت خواهد گرفت؛ ظاهرا شفافیت است اما باطنا مخفی. با این کیفیت مصوب بشه تفاوتی با فقدانش ندارد.

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=37647

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.