تاریخ : پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹ 13 ربيع أول 1442 Thursday, 29 October , 2020
2

واکنشی به اظهار نظر محمدی‌تبار به عزل بخشایی از ریاست بیمارستان بی‌بی حکیمه گچساران

  • کد خبر : 38755
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
واکنشی به اظهار نظر محمدی‌تبار به عزل بخشایی از ریاست بیمارستان بی‌بی حکیمه گچساران

به گزارش خبرآوران عزل دکتر پردیس بخشایی از ریاست بیمارستان مادر و کودک گچساران حاشیه‌های زیادی به همراه داشته و واکنش‌های زیادی نیز در فضای مجازی توسط بعضی موافقان و مخالفان؛ وحید محمدی تبار،مدیرکل سابق بحران کهگیلویه و بویراحمد زکی از کسانی بود که با انتشار مطلبی در استوری اینستاگرامش نوشت:در خصوص اظهارات یک معزول، […]

به گزارش خبرآوران عزل دکتر پردیس بخشایی از ریاست بیمارستان مادر و کودک گچساران حاشیه‌های زیادی به همراه داشته و واکنش‌های زیادی نیز در فضای مجازی توسط بعضی موافقان و مخالفان؛ وحید محمدی تبار،مدیرکل سابق بحران کهگیلویه و بویراحمد زکی از کسانی بود که با انتشار مطلبی در استوری اینستاگرامش نوشت:در خصوص اظهارات یک معزول، کاش دکتر تاجگردون این روحیه را داشت تا مدیران نمک نشناس ،فرصت طلب و ناکارآمد را دستور عزلشان را می داد و نه اینکه با آنها خار درچشم و استخوان در گلو مدارا کند.
متاسفانه امروز هر مساله کاری و اداری که برای برخی مدیران،سودجو،فرصت طلب و ناکارآمد پیش می آید ربط می دهند به دکتر تاجگردونی که شان ایشان هیچ وقت برخوردی از نوع ضعیف کشی نبوده است.
و اگر تاجگردونی نبود بیمارستان تخصصی با آنهمه امکانات و…هم نبود که برخی ها به درآمد های آنچنانی دست یابند،و تاجگردون قطعا نقشی در این جابجایی نداشت و گرنه زن عموزاده اش را جانشینش نمی کرد
کیوان بلوطی اما در واکنش به این اظهارنظر محمدی‌تبار نوشت:
جناب محمدی تبار عزیز
وحید گچسارانی ها
بوی سوز خاییز و خامی و پهزمون هنوز مشاممان را نوازشگرست. صدای ضجه خامی دوستان هم هنوز در گوشمان طنین اندازست .
نه فراموش میکنیم و نه می‌بخشیم انقراض صدها گونه گیاهی و جانوری نادر دیارمان را که در آتش بی مسولیتی مدیریت بحران سوخت و خاکستر شد. مرقومه حضرتعالی را در رسانه‌ها خواندم و آن را سراسر فرار رو به جلو و خود شیرینی برای ولی نعمتت دیدم . عاری از انصاف بود .


البته این روزها مد شده. تهمت سود جویی شما به نخبه کشوری دل هر منصفی را به درد می آورد . باید بدانی که فرق است بین زایش و سوزش. باید بدانی که فرق است بین برکناری یک نخبه خوش نام و متخصص از روی حب و بغض با عزل یک پخمه از روی بی عملی .
حق یارت باشد.
کیوان بلوطی

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=38755

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 19در انتظار بررسی : 19انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.