تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ 7 شوال 1445 Monday, 15 April , 2024
4

حمایت ۲ چهره شاخص دیگر از بویراحمد گرمسیر از سید قدرت‌الله حسینی+عکس

 • کد خبر : 39402
 • 23 نوامبر 2020 - 10:34
حمایت ۲ چهره شاخص دیگر از بویراحمد گرمسیر از سید قدرت‌الله حسینی+عکس

به گزارش خبرآوران تا انتخابات میان‌دوره گچساران و باشت چند ماهی بیشتر باقی نمانده و کاندیداهای احتمالی و بعضی چهره‌های اصلی این انتخابات تحرکات پیدا و پنهانی برای خرداد ۱۴۰۰ دارند، سید قدرت‌الله حسینی که خود را برای انتخابات میان‌دوره آماده می‌کند این روزها در برخی مناطق بویراحمد گرمسیر در حال یارگیری و نفوذ است؛ […]

به گزارش خبرآوران تا انتخابات میان‌دوره گچساران و باشت چند ماهی بیشتر باقی نمانده و کاندیداهای احتمالی و بعضی چهره‌های اصلی این انتخابات تحرکات پیدا و پنهانی برای خرداد ۱۴۰۰ دارند، سید قدرت‌الله حسینی که خود را برای انتخابات میان‌دوره آماده می‌کند این روزها در برخی مناطق بویراحمد گرمسیر در حال یارگیری و نفوذ است؛ خبرهای رسیده به این پایگاه خبری حاکی از پیوستن تعداد زیادی از چهره‌های مطرح بومی، علمی و متخصصان این منطقه به حسینی است، پس از پیوستن بعضی چهره‌های مطرح از جمله خانواده علی دانا همچنین جمعی از جوانان بویراحمدی حامی تاج‌گردون به اردوگاه حسینی این‌بار دو چهره مطرح دیگر این منطقه مهندس آرش مصلح و مهندس حسین سهمگین نیز به حسینی پیوسته‌اند، این دو چهره از بزرگان لیشتر، خیرآباد و دشت مور هستند که در ادوار گذشته از حامیان تاج‌گردون در انتخابات بوده‌اند.
براساس این گزارش چهره‌ها و افراد بانفوذ و مطرح دیگری نیز از این منطقه به سید قدرت‌الله حسینی پیوسته‌اند که طی روزهای آینده رسانه‌ای می‌شود.

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=39402

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 14در انتظار بررسی : 3انتشار یافته : ۱۱
 1. اینارواصلاکسیذنمیشناسه.نهایت دوتا رای به حسینی اضاف میکنند.حسینی تو بویراحمدگرمسیر رای نداره.

 2. احسنت بر همه بزرگان بویراحمد گرمسیر

 3. خیانتی که تاجگردون به لیشتر کرد چنگیز مغول به ایران نکرد…..
  لیشتر یکصدا تا پیروزی
  سید دلها
  سید قدرت الله

 4. آقایان دکتر سیدحسین سهمگین و جناب مهندس آرش مصلح چند ویژگی ممتاز و منحصر دارند:
  ۱. از چهره هایی خوشنام. متدین و متعهد به اسلام و جمهوری اسلامی هستند.یعنی بدل نیستند.
  ۲. به دلیل ارتباط مستقیم با مردم و گره گشایی از مشکلات فراوان بدون توجه به رنگ و پوست و طبقه آنان نماد گردم سالاری دینی را در حیطه وظایف خویش به نمایش گذاشته و از محبوبیت ممتاز در بین اقشار گوناگون برخوردارند.
  بر همین اساس حضور این افراد و عناصر مشابه در هر اردوگاهی نقطه امید مردم بوده و ضریب پیروزی سیاسیون مرجع را فوق العاده افزایش می دهد.

 5. این دو نفر در شرایطی که هیچ کس به بیت المال رحم نمی کند و پیدا کردن افراد امانت دار به سختی امکان پذیر است. امین ترین و پاک دست و دامن ترین چهرها به شمار می روند. به همین خاطر نزد مردم و نهادهای مسول از محبوبیت خاص برخوردارند. به یقین برگ برنده نامزدها مذب چنینی چهرهای محبوب و امانت داری است.

 6. این دو نفر در شرایطی که هیچ کس به بیت المال رحم نمی کند و پیدا کردن افراد امانت دار به سختی امکان پذیر است. امین ترین و پاک دست و دامن ترین چهرها به شمار می روند. به همین خاطر نزد مردم و نهادهای مسول از محبوبیت خاص برخوردارند. به یقین برگ برنده نامزدها مذب چنینی چهرهای محبوب و امانت داری است.

 7. تا کسی مثل حاج جعفری در بویراحمد گرمسیر وجود داره سی قدرت حسینی هیچ رای در بویراحمد گرمسیر نخواهد داشت

 8. سهمگین یک فرد توانمند دانا مردمی متواضع وپرنفوذ ودارای روابط عمومی قوی وسخنور میباشد که مورد ظلم تاجگردون ومسعود حسینی واقع شد

 9. اندک اندک جمع یاران میرسند.اقای حسینی در دوران نمایندگیشان از نخبه های بویراحمد گرمسیر ازجمله مهندس پاکدل.مهندس ارش مصلح.دکتر زراعت کیش.مهندس زینل زاده و…حمایت کردند.سید درقلب همه ما جادارد.

 10. رسانیه صادقی نیستین دارین به نظرات مخاطبتون بی توجهی میکنید وهمه رو کامل بازتاب نمی دید فقط در جهت منافع آقایه حسینی نظرات رو بازتاب می‌دهید واقعا براتون متاسفم

 11. خوشمان آمدماهم هستیم درکنارشماآقای حسینی

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
 • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.