تاریخ : یکشنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۹ 11 جماد ثاني 1442 Sunday, 24 January , 2021
3
یارانی که از تاج‌گردون برگشته‌اند/نامه انتقادی نویسنده مطرح اسلام‌آباد لیشتر به تاج‌گردون

امیدوارم برای تبلیغات انتخاباتی پایتان به اسلام‌آباد لیشتر باز نشود/روبرویتان خواهم ایستاد

  • کد خبر : 39529
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
امیدوارم برای تبلیغات انتخاباتی پایتان به اسلام‌آباد لیشتر باز نشود/روبرویتان خواهم ایستاد

به گزارش خبرآوران جهانمرد صریحی نویسنده کهگیلویه و بویراحمدی اهل منطقه بویراحمد گرمسیر طی یادداشتی انتقادی خطاب به غلامرضا تاج‌گردون نوشته است: بنام خـــــــــدا جناب آقای غلامرضا تاجگردون با عرض سلام امیــــــــدوارم از این پس فقط برای تبلیغات انتخاباتی برادرتان یا هرکس دیگری، پایتان به روستای اسلام آباد عرب های لیشتر باز نشود. (به عنوان […]

به گزارش خبرآوران جهانمرد صریحی نویسنده کهگیلویه و بویراحمدی اهل منطقه بویراحمد گرمسیر طی یادداشتی انتقادی خطاب به غلامرضا تاج‌گردون نوشته است:
بنام خـــــــــدا
جناب آقای غلامرضا تاجگردون
با عرض سلام
امیــــــــدوارم از این پس فقط برای تبلیغات انتخاباتی برادرتان یا هرکس دیگری، پایتان به روستای اسلام آباد عرب های لیشتر باز نشود. (به عنوان مهمان و دیدار با دوستان و خانواده محترم شهدا قدمت روی چشم ما عربیم و مهمان نواز).
برخلاف میلم نمی خواستم دامادهایم و برادرانم به شما رای دهند اما جنابعالی از برخی از دامادهایم خصوصاً کربلایی شهرام پورمحمد به عنوان سخنران و مجری تبلیغاتی و مهره اصلی انتخاباتی خود، در روستای اسلام آباد لیشتر، حداکثر سوءاستفاده را کردید و کاملاً با مشکلات بیش از حد زندگی ایشان، در این هشت سال آشنایی داشتید و دهها بار قول فریبنده به ایشان و دخترم مهندس اسما صریحی در رشته کشاورزی دادید که عدالت انسانی و الهی را با قولهایتان زیر سوال بردید و زیر پا له کردید. از درگاه الهی می خواهم هرگز شما را نبخشد، و اگر بار دیگر برای فریب انتخاباتی پایتان به روستای اسلام آباد بازشود، مطمئناً با قلم و سخنرانی واقعی و الهی روبرویتان خواهم ایستاد…. ما عربهای ریشه دار بیت سیاح، از طایفه بزرگ بنی طرف خوزستان، قرنهاست در بویراحمد طبق تاریخ، قبل از برادران باوی به این منطقه امدیم و اصالتاً بنی طرف هستیم، (میتوانید کتاب تاریخ عربهای لیشتر را که نویسنده اش بنده حقیر هستم را بخوانید) که مردان و شیوخ بزرگی را درخود پرورش داده است؛ دخترم اسما، مهندس رشته کشاورزی، حدود ده سال پیش با معدل بالا فارغ التحصیل شده است، آیا فرزند او را که ماهیانه خرج درمانش بسیار بالاست و به راحتی می توانستید او را در مرکز خدمات جهاد‌ کشاورزی لیشتر در محل سکونتش استخدام نمایید، درک کرده اید. آیا کار سختی برای برآوردن عدالت الهی بود؟! با بی رحمی، منزل پدرش (کربلایی شهرام پورمحمد) را مرکز سخنرانیهایتان نمودید، و مسبب اختلاف افکنی بین او و فامیلهای نسبی اش شدید. اختلافاتی که دشمن خونی چنین کاری نمی کند. جنابعالی، برای رسیدن به اهداف خودتان چه بر سر داماد و دخترم آوردید و انها را قربانی زبان بازی خود نمودید؛ چون آنها از خوش باورترین و ساده ترین و خوش قلب ترین انسانهایی هستند که تاکنون دیده ام. شما با شناخت چنین انسانهای باخدایی، روح و روان آنها را بهم ریختید. علیرغم دیدن فرزند مشکلدار و پرخرجش، هشت سال باعث شدید داماد و دخترم فقط قربانی وعده های توخالی شغلی جنابعالی شوند.
اقای تاجگردون! شما که بهتر از من از وضعیت بـــــــد زندگی کربلایی شهرام که دارای قلبی پاک و روحی سالم است را می دانید، و حداقل با استخدام همسرش، باعث می شد عدالتتان را، مردم و فامیلش می دیدند و می شنیدند تا برای یکبار که شده برای رضای خدا و حقانیت، سر به بالین می گذاشتید. جای تعجب است که انتظار دارید مردم به برادر یا کسی که معرفی می کنید رای بدهند. مشکل دامادم یکی از دهها مشکلی است که احتمالاً با وعده های تو خالی و سوءاستفاده حداکثری برای دیگران بوجود آورده اید . نمیدانم آیا روزی خداوند متعال و عدالت الهی توبه شما را خواهد بخشید، یا خیر!!! اللهُ اعلم! اما چگونه میتوانید، دلهای امثال دختر و دامادم را که شکسته اید جبران نمایید. آن هم را فقط، خدا میداند..
نویسنده ی اهل قلم استان کهگیلویه وبویر احمد
جهانمــــرد صــــــــریحــــــــی

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=39529

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 20در انتظار بررسی : 18انتشار یافته : ۲
  1. کرو به او قرآن ایسو که دونیت تاجگردون نیتره بیا زبون باز کردین مثل او بنده خدای نیمدوری.
    البته مو شخصا طرفدار تاجگردون نیسم و نبودیم

  2. موقعی که هدف پست و مقام باشد نه خدا و خدمت به مردم . اینطور میشود که نماینده هم فریبت میدهد

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.