تاریخ : چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ 20 رجب 1442 Wednesday, 3 March , 2021
1
در جمع قشقایی‌ها صورت گرفت

از حمله تاج‌گردون به رقبا و مفسد خواندن آنها تا پاسخ سید قدرت‌‌الله حسینی+تصاویر

  • کد خبر : 40153
  • ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

به گزارش خبرآوران روز گذشته تحرکات انتخاباتی در گچساران با حضور غلامرضا تاج‌گردون شدت بیشتری داشت او با جمع کردن تعدادی از نیروهای قشقایی حامی خود و ترتیب دادن یک جلسه و تریبون به ایراد سخنرانی پرداخت و رقبایش را کسانی خواند که قرآن بر نیزه کرده و در جامعه فساد می‌کنند او از حضار […]

به گزارش خبرآوران روز گذشته تحرکات انتخاباتی در گچساران با حضور غلامرضا تاج‌گردون شدت بیشتری داشت او با جمع کردن تعدادی از نیروهای قشقایی حامی خود و ترتیب دادن یک جلسه و تریبون به ایراد سخنرانی پرداخت و رقبایش را کسانی خواند که قرآن بر نیزه کرده و در جامعه فساد می‌کنند او از حضار خواست با تلاش و کسب رای ۷۰ درصدی، انتقام سختی از رقبا که او آنها را باعث رد صلاحیتش می‌داند، بگیرند.
شب همان روز تیره‌های جدیدی از قشقایی‌ها حسینی را دعوت کرده و با او پیمان می‌بندند،حسینی در بخش‌هایی از سخنانش گفت: این مردم هستند که ولی نعمتان مسئولان نظام و مدیران هستند و آنها را با همراهی به این جایگاه رسانده‌اند.
او با طرح پرسشی که مگر ملت از این نظام و این حکومت چه می‌خواهند، افزود: مردم می‌گویند اگر قرار است نانی بر سفره مردم بیاید به صورت عادلانه و برابر تقسیم شود نه اینکه یک شخص یا خانواده ۸۰ درصد آن موقعیت را نصیب خود کنند.
او در ادامه با نقل یک موضوع مهم گفت: کسی از دوستان نقل موثق می‌کند یکی از معاونت‌های استانداری تماس گرفتند و بسیار دلخور و نگران بودند و به من گفتند ۳ میلیارد وام ۴ درصد برای گچساران و باشت آمده اما با فشار، اعمال نظر و اعمال نفوذ ۲ میلیارد تومان به یکی از بستگان حاکم داده شده و یک میلیارد برای همه مردم از پل بریم تا پل خیرآباد.
حسینی تاکید کرد: مردم از این شرایط ناراحت هستند وقتی فشار به جامعه بیاید وقتی روزنه‌ای پیدا شود انفجار پیش می‌آید.
او عنوان کرد: الان جماعتی که به من لطف دارند عاشق چشم و ابروی من نیستند از بس برخوردهای تحکمی از مدیران دیده‌اند و فشار به آنها وارد شده دنبال راه نجات هستند.
او یادآور شد که بالاخره این افراد ساکت نمی نشینند و برای برگشت به حاکمیت خود با شگردهای مختلف تلاش می‌کنند،عصبانیت آنها از موضع‌گیری قشقایی‌ها است چرا که متاسفانه به دلیل عزت نفس و صداقت قشقایی آنها را حیاط خلوت خود می‌دانستند تا کی باید قشقایی مظلوم باشند، چه طلبی از این مردم دارند.
حسینی در بخش دیگری از سخنان خود در واکنش به نکته فرزاد حیدری که گفت تاج‌گردون چه سخنانی مبنی بر خیانت به او توسط رقبایش گفته، گفت: این خیانتی بود که خودتان به خودتان کرده‌اید اگر پرونده‌تان پاک بود کسی کاری با شما نداشت والله اگر پرونده تان پاک بود حسینی که نه هزاران حسینی نمی‌توانست یک تار مو از بدنتان کم کنید، چرا این کارها را کردید،.
حسینی با نقل دیگری از یکی از افراد حاضر در جلسه گفت: این آقا او را به همراه ۱۰۰ نفر به صرف شام دعوت کرد و پس از رفتن مهمانان با او سخن گفت و چند سئوال پرسید.
او افزود: سئوال‌ها این بود فلانی مردم به تو رای داده‌اند یا برادرت، خواهرت و دامادت او پاسخ داد بمن سپس از او پرسید پس به چه حقی آنها را حاکم کرده‌ای بر سرنوشت مردم که اگر کسی برای بستری شدن نیاز به وام داشته باشد باید همشیره یا برادر جنابعالی نامه بدهد یا تماس بگیرد؟
حسینی گفت ما می‌خواهیم این نباشد وظیفه نماینده نوکری است مشورت بگیرد صحبت کند ما دنبال نوکری مردم هستیم نه دنبال ریاست هستیم و نه اینکه چیزی به جیب بزنیم بنده به والله قسم در چهار سال نمایندگی نه خود و نه خانواده‌ام یک ریال از این نظام سواستفاده نکردیم، یک خودروی پژو ۴۰۵ آن هم لیزینگی داشتم بعد از اتمام نمایندگی‌ام با پراید برگشتم یک نفر از سادات ما در دوران بنده سرکار نرفت خیلی از آنها هم از دست من ناراحت هستند در دوران من علی رغم برخی شایستگی‌ها یکی از مدیران نیز مدیر نشد،اولویت با مردم و حق مردم است،یک نامه نیز برای فرماندار وقت نوشتم نوشتن هیچکدام از بستگان من حق استخدام در ادارات را ندارند و گفتم آن را پاراف و رونوشت برای همه ادارات کنند.

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=40153

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 10در انتظار بررسی : 10انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.