تاریخ : شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰ 6 رمضان 1442 Saturday, 17 April , 2021
5

گروکشی تایید صلاحیت در انتخابات شورای شهر توسط تاج‌گردون

  • کد خبر : 40788
  • ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
گروکشی تایید صلاحیت در انتخابات شورای شهر توسط تاج‌گردون

به گزارش خبرآوران دیروز که رسانه های نمایندهء اخراجی بر لیست اولیه هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر تاختند و عنوان کردند که همگی از یک جناحِ خاص انتخاب شده اند ، گفتم از این فرصت استفاده کنم و مروری بر عملکردِ نمایندهء اخراجیِ شان در انتخابات گذشتهء شورای شهر گچساران داشته باشم که شنیدنش […]

به گزارش خبرآوران دیروز که رسانه های نمایندهء اخراجی بر لیست اولیه هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر تاختند و عنوان کردند که همگی از یک جناحِ خاص انتخاب شده اند ، گفتم از این فرصت استفاده کنم و مروری بر عملکردِ نمایندهء اخراجیِ شان در انتخابات گذشتهء شورای شهر گچساران داشته باشم که شنیدنش برای مردم جالب خواهد بود .
یادمه چهار سال پیش وقتی که آقای مهندس رمضان عباسی در انتخابات شورای شهر رد صلاحیت شدند از دفتر نماینده با پدربزرگم ( حاج اردشیر کاویانی ) تماس گرفته شد و از او خواستند که بنا به درخواستِ جناب نماینده به دفترش مراجعه کند ، در آن دیدار یکی دیگر از همزبانانمان که اکنون حضور ذهن ندارم که کدام عزیز بوده است نیز حضور داشته اند ، در آن جلسه جناب نماینده به پدربزرگم میگوید که این قول را می دهی که اگر آقای رمضان عباسی را تایید صلاحیت کنم او به ما بپیوندد ؟ و تاکید می کند که حاجی اگر آقای رمضان عباسی در انتخابات مجلس از من حمایت نکند دیگه اسمت رو نمیارم! . پدربزرگم میگفت بینِ دو راهی قرار گرفتم و از طرفی آبرو ، حیثیت و عملکردِ ۱۶ سالهء آقای رمضان عباسی در شهرداری و شورای شهر جلوی چشمانم رژه رفتند و دل رو به دریا زدم و گفتم ایشان را تایید صلاحیت کنید و این قول را می دهم که آقای رمضان عباسی از شما حمایت خواهد کرد .
در نظرخواهیِ دیگری که بصورت تلفنی از مرکز استان با برادرم ( دکتر فرزاد حیدری ) در خصوص تایید صلاحیت آقای مهندس عباسی انجام شد ، ایشان هم تمام قد در دفاع از ایشان برآمد تا با تایید و قبولی در انتخابات مشت محکمی باشد بر دهانِ شعاردهندگان دروغین زنده باد مخالف من .
روزگاری در این دیار حتی برای اینکه بتوانی در انتخابات شورای شهر کاندید شوی باید از نمایندهء اخراجی حمایت میکردی تا بتوانی در کورسِ رقابت قرار بگیری ، حالا حرف و حدیث های مهندسی انتخابات و صحت و سقم این حرف ها که بماند ، انتخاب اعضای هیات نظارت و اینکه تمامِ عوامل بر روی بیش از ۷۰ درصد صندوق های رای باید از طیفِ نماینده می بود هم که جای خود داشت .
حد وقاحت به گونه ایست که جوری رفتار میکنند که انگار نه انگار اینان بودند که ۸ سال ذلت بارترین و خفقان ترین دوران را در این شهر رقم زدند .
مردم این دو شهرستان دیگر فریب بازی های رسانه ای و دروغ های سریالی شما را نخواهند خورد و این مهم در انتخاباتِ میاندوره ای مجلس یازدهم به شما اثبات خواهد شد .
فرهاد حیدری ۲۳اسفند۹۹

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=40788

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 7انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.