تاریخ : شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰ 6 رمضان 1442 Saturday, 17 April , 2021
3

نگرانی تاج‌گردون از چیست! با آرزو زندگی کردن بهتر است یا توهم!

  • کد خبر : 40880
  • ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰
نگرانی تاج‌گردون از چیست! با آرزو زندگی کردن بهتر است یا توهم!

فرافکنی یکی از ساز و کارهای پدافندی تاجگردون می باشد که در برابر نگرانی از جانب دکتر پاکدل به‌ کار می‌ برد. به این معنی که خواسته‌ها و انگیزه‌های ناپذیرفتنی که بازشناخت آن‌ها در «خود»، ممکن است موجب ناراحتی شود، را به دیگران نسبت می‌دهد. در مصاحبه اخیر با تاجگردون ایشان گفتند که فردی عملگرا […]

فرافکنی یکی از ساز و کارهای پدافندی تاجگردون می باشد که در برابر نگرانی از جانب دکتر پاکدل به‌ کار می‌ برد. به این معنی که خواسته‌ها و انگیزه‌های ناپذیرفتنی که بازشناخت آن‌ها در «خود»، ممکن است موجب ناراحتی شود، را به دیگران نسبت می‌دهد.
در مصاحبه اخیر با تاجگردون ایشان گفتند که فردی عملگرا هستند و تاکید بر این داشتن که دکتر پاکدل با آرزوهایش زندگی میکند.
تاجگردون نگران چیست؟
چرا حالت پدافندی به خود گرفته است؟
در طول سه سال گذشته دکتر پاکدل به انتقاد از تاجگردون پرداخته و افراد پیگیر، مطالب را در کانالهای مربوطه مطالعه کرده اند، بی شک تاجگردون هم بی اطلاع از نقدهای دکتر پاکدل نبوده، ولی چرا در این مدت یکی از صدها نقد وارد شده را رد نکردند یا شکایتی جهت اعاده حیثیت ارائه ندادند؟
آیا این خود نشان دهنده پذیرش انتقادهای دکتر پاکدل نبوده؟ و نشان نمی دهد که تاجگردون مدرکی برای رد یکی از آنها نداشته، که اگر مدرکی داشتند حتما ارائه میدادند و اگر چیزی علیه دکتر پاکدل داشتند حتما در طی این سه سال رو میکردند.
در ضمن آقای تاجگردون آرزو بر هیچ انسانی عیب نیست ولی بنظر شما با آرزو زندگی کردن بهتر است یا توهم؟
توهم مرد ملی بودن که تکلیفش مشخص شد چن وقت پیش توهم انتقام سخت را زدید و اخیرا نیز توهم ریاست جمهوری، ولی بهتر نبود اجازه میدادین مردان سیاسی توهم ریاست بر قوه مجریه را بزنند تا مدیر عامل بیمه سرمد که آن را هم تازه بدست آورده ای؟!!!
«این وسیله پدافندی(فرافکنی) را که سلاح کار و رفتار خود قرار داده اید، اساس آن از این قرار است که شما می‌کوشید تا تمایلات نامناسب و ناپسند خویش را به دیگران نسبت دهید و در نتیجه خود را عاری از هرگونه عیب و نقص بدانید و خود را از احساس گناه، برهانید. با این وسیله پدافندی، شما در مورد دیگران با مقیاس خویش قضاوت می‌کنید. و این را در پایان بگویم که شما نه تنها در مقام قضاوت قرار ندارید بلکه گزینه کاملا نامناسبی برای مقیاس جهت قضاوت نیز می باشید. چون مقیاس وقتی قابل قبول است که همه او را پذیرفته باشند.
عفت محمد علیپور

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=40880

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 2انتشار یافته : ۴
  1. نیازی نبود عکستو بذاری

  2. آیا تاجگردون و اتاق فکرش نمی دانند با این اظهارات بچگانه و با این موهومات بیش از پیش خود را کم ارزش می کنند!!!؟ این دست و پا زدن ها در باتلاق خود ساخته باعث میشود زودتر و شدیدتر غرق شوند.این را می دانند و حتما می‌دانند چاره دیگری جز غرق شدن ندارند.

  3. احسنت✅✅✅✅✅✅🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  4. عالی🌺🌺🌺🌺🌺🌺✅✅✅✅✅✅🌺🌺🌺🌺🌺🌺

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.