تاریخ : شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰ 6 رمضان 1442 Saturday, 17 April , 2021
0

واکنش فرماندار اسبق گچساران به برخی تفرقه‌افکنی‌ها میان نیروهای انقلابی

  • کد خبر : 41195
  • ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
واکنش فرماندار اسبق گچساران به برخی تفرقه‌افکنی‌ها میان نیروهای انقلابی

بنام خدا الإمام علیّ علیه السلام : إنَّما أنتُم إخوانٌ عَلى دینِ اللّه ِ ، ما فَرَّقَ بَینَکُم إلاّ خُبثُ السَّرائِرِ وسوءُ الضَّمائِرِ ، فَلا تَوازَرونَ ، ولا تَناصَحونَ .  امام على علیه السلام : شما در حقیقت ، برادران دینى یکدیگرید و جز سرشت هاى پلید و نهادهاى بد ، میان شما جدایى نیفکنده است . […]

بنام خدا
الإمام علیّ علیه السلام : إنَّما أنتُم إخوانٌ عَلى دینِ اللّه ِ ، ما فَرَّقَ بَینَکُم إلاّ خُبثُ السَّرائِرِ وسوءُ الضَّمائِرِ ، فَلا تَوازَرونَ ، ولا تَناصَحونَ . 
امام على علیه السلام : شما در حقیقت ، برادران دینى یکدیگرید و جز سرشت هاى پلید و نهادهاى بد ، میان شما جدایى نیفکنده است . در نتیجه ، نه یکدیگر را یارى مى کنید ، و نه خیرخواه یکدیگرید .
در این فریاد رسای امیر مومنان کمی تدبر کنید . و توجه کنید که امام امت (ره) وحدت را رمز پیروزی ملت ایران در انقلاب اسلامی معرفی میکنند و معتقدند که “وحدت” از جنودالله و “تفرقه” از جنود شیطان است . نگاه توحید محور بر صراط وحدت است و هر کس در میان نیروهای انقلاب تفرقه ایجاد کند از جنود شیطان است. امروز تمام قوای شیطانی در شرایط جنگ احزاب تبلیغاتی برای متوقف کردن حرکت نیروهای انقلاب بسیج شده اند .و قدرت یابی جریان غیر انقلابی لیبرال و توفیق انها در پروژه نفوذ و منزوی کردن نیروهای انقلاب پیامد نکبتبار و شوم تفرقه بوده و هست . امروز در فضای مجازی عده ای از جنود شیطان با انتشار مطالب تفرقه افکنانه سعی میکنند به تعدد دسته جات و گروه ها بپردازند و با حمایت و مخالفت دروغین خود بین این انشقاقی که ایجاد کرده اند نقش بازی میکنند.‌امام علی ع در خطبه ۲۳۱ ، مهمترین علل پیروزی و عزت مردم را متوجه زمانی میداند که آنها باهم متحد و متفق بودند ،و وقتی متفرق شدند خداوند لباس کرامتش را از پیکرشان بیرون آورد و فراوانی نعمت را از انها سلب کرد .
چقدر تاریخ برای ما گواه آورده از سرنوشت گذشتگان و عواقب تفرقه بین برادران دینی . و چقدر ما خود به چشم دیده و درس نگرفتیم . حال هم جنود شیطان با تمام‌حیل به میدان تفرقه امده اند و از هر نکته ای و سخنی برای ایجاد جو روانی مسموم استفاده میکنند. از جناح چپ به راست و از راست به چپ تیراندازی میکنند. عقده های دیرینه خود را بر سر ما اوار میکنند .تا بتوانند . بین ما شکاف ایجاد کنند . هر وحدتی را مخوف میدانند . آری وحدت برای کسانیکه از سرمایه تفرقه مایه گرفته اند مخوف است. فضای مجازی بی بندوباری که هر کس هر چه میخواهد میگوید بهترین فضا برای امیال شیطانی دشمنان انقلاب اسلامی است. در بسیاری از این گروه ها. نه سخنی از ارزشهای اسلامی می بینید و نه توصیه ای از رهبر معظم انقلاب . نه از اصول و نه از فروع اسلام.. در این فضا هر چه سبک سر باشی . ارزشمندتری . و هر چه بیشتر دروغ بگویی و تهمت بزنی مهمتر هستی و مورد تعریف و تمجید قرار میگیری .. چنین فضایی که هیچکدام از معیارها و ملاکها ی اسلام ‌نه رعایت میشود و نه ارزشمند است .همان همزات شیاطین است. وقتی امام امت (ره،) میفرماید پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد .مقدمه پشتیبانی وحدت است. نمیشود متفرق بود و پشتیبان بود. امروز بجای اینکه عاملین وحدت در جبهه نیروهای انقلاب مورد تشویق و تقدیر همگان قرار گیرند .می بینید که اصحاب تفرقه انها را مورد حمله قرار میدهند. بگونه ای که فکر میکنی وحدت یک‌امر خطا و ناروایی است. به فرموده رهبر عظیم الشان انقلاب ؛ نکته اساسی اینکه، روحیه انقلابی وقتی مؤثر خواهد بود که اردوگاه انقلابیون از تشتت و اختلافات از درون رنج نبرده و همدلی و همزبانی و وحدت بر آن حاکم باشد.
(سیداکبرعلیزاده)

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=41195

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.