تاریخ : جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱ 13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

بیانیه سید قدرت‌الله حسینی در خصوص بداخلاقی‌های اخیر در فضای مجازی

  • کد خبر : 41314
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۲
بیانیه سید قدرت‌الله حسینی در خصوص بداخلاقی‌های اخیر در فضای مجازی

سید قدرت‌الله حسینی پس از آنکه برخی بداخلاقی‌ها و تخریب‌ها علیه او در فضای مجازی به اوج خود رسید؛ با ارسال بیانیه‌ای به خبرآوران این‌گونه واکنش نشان داده است: بسم الله الرحمن الرحیم قال رسول الله(ص): «إِنَّمَا بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکَارِمَ الْأَخْلَاقِ» به راستی که من برای به کمال رساندن مکارم اخلاق مبعوث شده ام. آنچه […]

سید قدرت‌الله حسینی پس از آنکه برخی بداخلاقی‌ها و تخریب‌ها علیه او در فضای مجازی به اوج خود رسید؛ با ارسال بیانیه‌ای به خبرآوران این‌گونه واکنش نشان داده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال رسول الله(ص): «إِنَّمَا بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکَارِمَ الْأَخْلَاقِ»
به راستی که من برای به کمال رساندن مکارم اخلاق مبعوث شده ام.

آنچه این روزها روح و روان مردم دیارم را بشدت آزرده است در نوردیدن مرزهای اخلاق و انصاف در فضای بی در و پیکر مجازیست. این فضایی که بواسطهء پیشرفت علم و تکنولوژی فراهم شده است و می‌تواند بستری برای تبادل نظر، شناخت، آگاهی، کسب و کار و به اشتراک گذاشتن داشته ها و دانسته ها و در یک جمله خدمت به جامعه باشد، توسط بعضی ها به فضایی مشمئز کننده برای هتک حرمت و رنجش خاطر مردم تبدیل شده است.
کسانی که همواره فرار رو به جلو داشته و دیگران را به عریضه نویسی و پرونده سازی متهم کرده و می کنند و حتی آنچه بدلیل عملکرد خودشان منجر به حذفشان گردیده را سعی می‌کنند به گزارش دهی و عریضه نویسی دیگران نسبت داده و از پاسخگویی به آن فرار کنند، نشان دادند که در عریضه نویسی و گزارش دهی و حتی جعل سند، صداگذاری، ساختن پیج های جعلی، توهین، افترا، بی‌حرمتی، شایعه، تهمت و انواع بداخلاقی ها ید طولایی دارند و در این بداخلاقی ها هیچ حد و مرزی نمی شناسند و بنوعی دستشان رو شد.
این روزها که جریان مبارزه با تبعیض و بی‌عدالتی به کمک نخبگان، بزرگان و صاحب نظران از زن و مرد و پیر و جوان از همه ایلات و طوایف و اقشار گچساران و باشت می رود تا بساط تبعیض و بی‌عدالتی و رانت و فساد را در هم پیچیده و آینده بهتری را برای مردم این دیار رقم بزند، این بداخلاقی ها را افزایش داده و پیش‌بینی می‌شود به مثابه اَلغَرِیقُ یَتَشَبَّثُ بِکُلِّ حَشیش( غریق به هر خاشاکی متوسل می شود)، در روزهای پیشِرو بیشتر به آن دامن بزنند.
به همین دلیل و با توجه به بداخلاقی اخیر اعلام میدارم اینجانب در کنار قاطبه مردم شریف با همکاری همه کسانی که از آنها بعنوان لیدر یاد شده و مورد اهانت قرار گرفته اند خصوصاً برادران بزرگوارم آقایان دکتر پاکدل، سردار طاهری، حاج مرادی و حاج اسدپور دستان پر مهر و پر قدرتشان را به گرمی می فشارم، تا برچیدن بساط بانیان تبعیض و بی‌عدالتی و بداخلاقی ها، لحظه ای از پای نخواهیم نشست و بعد از آن نیز تلاش می کنیم تا با یاری و کمک یکدیگر به وعده ها عمل کرده و آسایش، آرامش، امنیت و برادری و برابری را به شهرستان‌های گچساران و باشت برگردانیم.

سید قدرت‌الله حسینی
یکم اردیبهشت ۱۴۰۰

طی چند روز اخیر فایلی که آن را به طاهره‌السادات حسینی دختر سید قدرت‌الله حسینی نسبت داده بودند و توسط او تکذیب شد، در فضای مجازی منتشر شد در این فایل جعلی و غیرواقعی اظهاراتی علیه لیدرهای آقای حسینی از جمله غلامرضا پاکدل بیان شده بود، فایلی که به سرعت و به صورت گسترده توسط رسانه‌های حامی تاج‌گردون و مقابل حسینی بازنشر شد.

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=41314

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.