تاریخ : جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰ 17 صفر 1443 Friday, 24 September , 2021
6

کاندیدایی که فرق پتروشیمی گچساران و نورآباد را نمی‌داند!

  • کد خبر : 41324
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
کاندیدایی که فرق پتروشیمی گچساران و نورآباد را نمی‌داند!

تا مرد سخن نگفته باش/ عیب و هنرش نهفته باشد بسیارند کسانی که وقتی صحبت می کنند کاملا مشخص است که مطالبی را که می گویند، فقط می گویند و هیچ اطلاعی از آنها ندارند. کسانی اعداد و ارقام و اطلاعاتی به آنها داده اند و بدون تحقیق و مطالعه آنها را بیان می کنند […]

تا مرد سخن نگفته باش/ عیب و هنرش نهفته باشد

بسیارند کسانی که وقتی صحبت می کنند کاملا مشخص است که مطالبی را که می گویند، فقط می گویند و هیچ اطلاعی از آنها ندارند. کسانی اعداد و ارقام و اطلاعاتی به آنها داده اند و بدون تحقیق و مطالعه آنها را بیان می کنند و فقط چند کلمه و واژه ریز و درشت به آنها اضافه می کنند تا چند دقیقه وقت مردم را بگیرند.
کلیپی از آقای ساسان تاجگردون دیدم که بشدت متاثر و متعجب شدم که ایشان با این سطح از آگاهی چگونه به فکر کاندیداتوری افتاده اند!!. واقعا مشاورین ایشان به او نگفته اند فرق پتروشیمی گچساران با پتروشیمی نور آباد و دهدشت چیست؟ آیا آنها نمی دانند پتروشیمی گچساران پتروشیمی مادر است و قرار است خروجی آن ورودی پتدوشیمی های ممسنی، دهدشت، بروجن و… شود؟
آیا ایشان نمی داند فرق اشتغال پایدار با اشتغال موقت چیست؟ واقعا اینکه فکر می کند پس از راه اندازی پتروشیمی و به قول خودشان صنایع پایین دست آن، هنوز این دوهزار و پانصد نفر مشغول بکارند، یا ناشی از عدم اگاهی ایشان است که با توجه به مسیولیتهای ایشان در سازمان برنامه و بودجه، دور از انتظار است یا میدانند و فکر می کند مردم نمی دانند و قصد دارد آنها را بفریبد که در هر حال فاجعه است.
آیا او نمی داند که صنایع پایین دستی هرچه که باشند در مقابل خود پتروشیمی مثل فیل و فنجان هستند؟ پس چگونه آمار را با این صنایع فرضی پنج هزار نفر اعلام می کنند؟ واقعا باز هم فریبی در کارراست؟
حدود سال ۸۲ از صنایع پتروشیمی در ماهشهر بازدید کردم اگر بر اساس تخیلات ساسان تاجگردون اشتغال باید ایجاد میشد پس مجموعه مجتمع های پتروشیمی در ماهشهر در صنایع پایین دستی باید ده ها هزار شغل ایجاد کرده باشند و با این روند در استان های اطراف دیگر بیکار بسیار کم میشد!
آیا او همچون برادرش که وعده های متعدد پوچش مانند لاستیک سازی و منطقه ویژه اقتصادی به قول یکی از بزرگان دروغین، فقط برای فریب مردم بود، قصد فریب آنها را دارد؟
قطعا مردم دیگر به سطحی از آگاهی رسیده اند که نتوان با آنها اینگونه رفتار کرد.

احمد ارمغان‌زاده

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=41324

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 2انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.