تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 17 شوال 1443 Wednesday, 18 May , 2022
3
یادداشت

تاریخی‌ترین فرصت توسعه

  • کد خبر : 43282
  • ۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۶
تاریخی‌ترین فرصت توسعه

به گزارش خبرآوران صبح فردا سفر آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور دولت سیزدهم به استان کهگیلویه و بویراحمد انجام می‌شود، سفری در نخستین ماه‌های تشکیل دولت به استان که باید آن را به فال نیک گرفت. سفر آیت‌الله رئیسی و هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد هرچند کوتاه اما بدون شک مایه خیر و برکت برای […]

به گزارش خبرآوران صبح فردا سفر آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور دولت سیزدهم به استان کهگیلویه و بویراحمد انجام می‌شود، سفری در نخستین ماه‌های تشکیل دولت به استان که باید آن را به فال نیک گرفت.
سفر آیت‌الله رئیسی و هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد هرچند کوتاه اما بدون شک مایه خیر و برکت برای نقاط مختلف این استان خواهد بود.
شاید یکی از نکات حائز اهمیت من‌باب سفر رئیس جمهور همسو بودن و اعتقاد مشترک در عملکرد انقلابی دولت و مجلس به ویژه‌ مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد، جایی که چیدمان موحد باتجربه، روشنفکر دلسوز و سیدناصر حسینی‌پور با تفکر و گفتمان حاج قاسم سلیمانی و دکتر سیدحشمت‌الله احمدزاده استاندار تازه‌نفس و انقلابی با رزومه درخشان اجرایی در سطوح مختلف، می‌تواند اتفاقات بنیادینی را در عرصه توسعه و پیشرفت استان رقم بزند.
ترکیب دولت مردمی سیزدهم و نمایندگان مجلس انقلابی و استاندار می‌تواند سبب تحولی تاریخی در شهرهای استان به ویژه شهرستان‌های گچساران و باشت شود، توجه ویژه به صنعت نفت به عنوان برند و مارک گچساران و تعریف، ایجاد و توسعه صنایع پایین دستی نفت، توجه ویژه به صنعت کشاورزی و دامداری، رونق مشاغل خانگی با بهره‌گیری از توانمندی‌های بومی و سنتی با گسیل کارآفرینان و سرمایه‌گذاران و ….می‌تواند بسترهای رشد و توسعه اقتصادی و کاهش بیکاری را در گچساران و باشت فراهم سازد.
سفر رئیس جمهور دولت مردمی سیزدهم با روحیه جهادی بهترین فرصت برای مجمع نمایندگان استان، استاندار و دیگر مسئولان است، تا با معرفی پتانسیل‌های ویژه و بکر و مستعد حوزه‌های انتخابیه‌شان، تعریف طرح‌ها و پروژه‌های جدید، همچنین پیگیری اتمام پروژه‌های برزمین مانده جهشی تاریخی در توسعه کهگیلویه و بویراحمد ایجاد کرده و طعم شیرین خدمت بی‌منت و انقلابی را به کام مردم همیشه پایبند و متعصب دیار آریو و برزن بچشانند.
قطعا جنس و تاثیرگذاری نخستین سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان با وجود وحدت و همدلی مجمع نمایندگان، استاندار و دیگر مسئولان با سفرهای نمایشی و تبلیغاتی بعضی از وزرا و اعضای دولت‌های یازدهم و دوازدهم به بعضی شهرستان‌ها از جمله گچساران طی ۸ سال گذشته متفاوت خواهد بود.

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=43282

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.