تاریخ : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰ 27 ربيع ثاني 1443 Thursday, 2 December , 2021
0
رئیس دادگستری استان خبر داد

دستگیری از اعضای پارلمان شهری دوگنبدان دستگیر شده‌اند

  • کد خبر : 43479
  • ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
دستگیری از اعضای پارلمان شهری دوگنبدان دستگیر شده‌اند

به گزارش خبرآوران رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در بخشی از گفت‌وگویش با یکی از رسانه‌های محلی گفته: قرارگاه مبارزه با مفساد اقتصادی و برخی تخلفات اداری در استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد و اقدامات خیلی خوبی هم انجام گرفت. بسیاری از مدیران متخلف و فاسد دستگیر شدند. وی افزود که ویلاهای […]

به گزارش خبرآوران رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در بخشی از گفت‌وگویش با یکی از رسانه‌های محلی گفته: قرارگاه مبارزه با مفساد اقتصادی و برخی تخلفات اداری در استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد و اقدامات خیلی خوبی هم انجام گرفت. بسیاری از مدیران متخلف و فاسد دستگیر شدند. وی افزود که ویلاهای مجلل در شهرستان گچساران تخریب و رأی به ابطال واگذاری اراضی ملی به مجتمع بین المللی پتروشیمی دنا بویراحمد نیز صادر شد. موضوع واگذاری تپه دمالی سروک که بدون رعایت شرایط صورت گرفته بود با جدیت ورود کردیم و الحمدالله مشکل برطرف شد.
نگین‌تاجی به اقدامات این دستگاه در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی و تخلف برخی از مدیران اشاره کرد و گفت: قرارگاه مبارزه با مفساد اقتصادی و برخی تخلفات اداری در استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد و اقدامات خیلی خوبی هم انجام گرفت.
رئیس دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد که بسیاری از مدیران متخلف و فاسد دستگیر شدند.
او ادامه داد ویلاهای مجلل در شهرستان گچساران تخریب و رأی به ابطال واگذاری اراضی ملی به مجتمع بین المللی پتروشیمی دنا بویراحمد نیز صادر شد. موضوع واگذاری تپه دمالی سروک که بدون رعایت شرایط صورت گرفته بود با جدیت ورود کردیم و الحمدالله مشکل برطرف شد.
وی در ادامه، گفت: در مباحث شورای شهر و شهرداری‌ها دستگاه قضا عزم خود را جزم کرده و در روزهای اخیر چند دستگیری نیز داشتیم. سازمان بازرسی نیز برنامه جدیدی برای برخورد جدی‌تر با این گونه سهل انگاری‌ها تهیه و تدارک دیده است.
نگین تاجی با بیان اینکه در قضیه آرد، تعدادی مدیران و کارمندان دستگیر شدند و میزان ریالی جرائم حدود ۳۰ میلیارد تومان می باشد، اظهار داشت: پرونده شهرداری‌ها در حال رسیدگی است، همچنین در روزهای اخیر تعدادی از پارلمان شهری و افراد مربوط گچساران با تفهیم اتهام روانه زندان شدند و پرونده آنها در مراحل مقدماتی و رسیدگی می باشد.
نگین‌تاجی اما نامی از این افراد و اینکه متعلق به کدام دوره شورای شهر اسلامی هستند نبرده است.

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=43479

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.