به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، طی روزهای اخیر خبرهای در برخی رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر بازدداشت دو تن از فرمانداران شهرستان‌های این استان منتشر شده که بازتاب‌های مختلفی در اذعان عمومی داشته است. گفت‌و‌گوی یکی از رسانه‌های استان با یکی از معاونان استاندار کهگیلویه و بویراحمد که نخواسته نامش فاش شود […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرآوران، طی روزهای اخیر خبرهای در برخی رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر بازدداشت دو تن از فرمانداران شهرستان‌های این استان منتشر شده که بازتاب‌های مختلفی در اذعان عمومی داشته است.

گفت‌و‌گوی یکی از رسانه‌های استان با یکی از معاونان استاندار کهگیلویه و بویراحمد که نخواسته نامش فاش شود و سخنان وی مبنی بر عدم تأیید در ادامه عدم تکذیب این خبر افکار عمومی را به نوعی به سمت صحت و درستی این خبر می‌کشاند.

به هر حال با توجه به انتشار این خبر و نامشخص بودن اسامی دو فرماندار بازدداشت شده در حال حاضر نوک پیکان ذهنیت منفی افکار عمومی به سمت همه فرمانداران استان نشانه رفته و هر کسی به ظن و تحلیل خود از فرمانداری خاص نام می‌برد.

به هرحال ماه همیشه پشت ابر نمی‌ماند و در صورت صحت این خبر و اتفاقات پس از آن خواسته یا ناخواسته چهره این دو مسؤول برای مردم بهتر معرفی خواهد شد.