خبرآوران/صادق حیدری‌زاده  با اشاره به سه حادثه واژگونی خودرو در جاده‌های شهرستان بویراحمد گفت: این سه حادثه یک کشته و ۷ مصدوم داشت که تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ با حضور به موقع به مصدومان امدادرسانی کردند. مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در ساعت ۱۳:۲۱ امروز طبق تماس تلفنی با مرکز اورژانس۱۱۵ […]

خبرآوران/صادق حیدری‌زاده  با اشاره به سه حادثه واژگونی خودرو در جاده‌های شهرستان بویراحمد گفت: این سه حادثه یک کشته و ۷ مصدوم داشت که تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ با حضور به موقع به مصدومان امدادرسانی کردند.

مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در ساعت ۱۳:۲۱ امروز طبق تماس تلفنی با مرکز اورژانس۱۱۵ یاسوج مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در محور یاسوج-اصفهان بلافاصله پرسنل پایگاه اورژانس ۱۱۵ پاتاوه به محل اعزام شدند و پس از اقدامات اولیه درمانی دو مصدوم حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند.

وی به دومین حادثه واژگونی خودرو اشاره کرد و افزود: به علت واژگونی خودروی پراید در ساعت ۱۵:۴۰ در نزدیکی پمپ بنزین دشت‌روم دو نفر مصدوم شدند که پرسنل اورژانس جاده‌ای دشت‌روم به محل حادثه اعزام و پس از اقدامات اولیه درمانی دو مصدوم  این حادثه را جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل کردند.

حیدری‌زاده اضافه کرد: طبق تماس تلفنی در ساعت ۱۷:۲۶ با مرکز اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر واژگونی خودرو پژو ۴۰۵ در حوالی جهان‌آباد دشت‌روم، بلافاصله پرسنل پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای دشت‌روم به محل حادثه اعزام شدند.

مسؤول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ بعد از بررسی صحنه با پیکر بی‌جان زنی حدوداً ۵۶ ساله و سه نفر مصدوم یک مرد و خانم حدودا ۳۲ ساله و کودک ۵ ساله مواجه می‌شوند.

وی تصریح کرد: متاسفانه به علت شدت ضربه خانم ۵۶ ساله در دم جان خود را از دست داده بود و تلاش تکنسین‌ها برای احیاء ثمربخش نبود. سه مصدوم دیگر پس از اقدامات اولیه درمانی از قبیل کنترل خونریزی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

وی در پایان از مصدوم شدن سه نفر در حادثه برخورد همزمان پژو و نیسان و تراکتور خبر داد و افزود: این حادثه در جاده اصفهان نزدیک دو راهی کریک روی داد که در این حادثه هم سه نفر مصدوم شدند.

فارس