رفتن به بالا
 • چهارشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲
 • کد خبر : ۹۷۲۴
 • چاپ خبر : تنش در مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران!/وقتی تحمل نشان دادن یک پلاکارد وجود ندارد!+تصویر
dsc_0027

تنش در مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران!/وقتی تحمل نشان دادن یک پلاکارد وجود ندارد!+تصویر

پرینت / چاپ خبرکوروش رضایی به گزارش اختصاصی خبرآوران، مراسم روز ۱۶ آذر منتسب به روز دانشجو در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی گچساران برگزار شد. مراسم روز دانشجو در گچساران با سخنرانی حجت نظری فومنی دبیر دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی با موضوع چالش ها و فرصت های پیش روی جنبش دانشجوی برگزار […]

پرینت / چاپ خبر
کوروش رضایی

به گزارش اختصاصی خبرآوران، مراسم روز ۱۶ آذر منتسب به روز دانشجو در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی گچساران برگزار شد.

مراسم روز دانشجو در گچساران با سخنرانی حجت نظری فومنی دبیر دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی با موضوع چالش ها و فرصت های پیش روی جنبش دانشجوی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام خواجه زاده به بیان سخنانی پرداخت و عنوان کرد: من شاید دو دقیقه دیگر این مراسم را ترک کنم زیرا استرس دارم.

وی افزود: یکی از آشنایان ما به رحمت خدا رفته و من باید برای وی نماز بخوانم اما به دلیل علاقه به شما دانشجویان و اساتید . مهمان برنامه که خود فرزند شهید بوده و در خدمت شهیدان است در این محفل مانده ام.

امام جمعه موقت گچساران ادامه داد: ایشان به ارزش های شهدا از منی که شیخ هستم واقف تر ونزدیک تر است.

سخنان خواجه زاده با سر و صدا و هیاهوی که نگاه همه حضار را به خود جلب کرد دچار وقفه شد، تنشی که در قسمت انتهایی سالن ایجاد شد و طی آن با یکی از دانشجویان بسیجی که قصد نشان دادن پلاکاردی را داشت برخورد شد.ممانعت از نشان دادن پلاکاردی که شعارهای مبنی بر بیان مشکلات صنفی و سیاسی دانشجویان بود سبب اعتراض دیگر دانشجویان شد.

نحوه برخورد با این دختر دانشجو تأسف بار بود زیرا شدت به گونه ای بود که چادر و روسری وی در حال افتادن بود که این حرکت با اعتراض خود دانشجو و دیگر دانشجویان مواجه شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۴ دیدگاه برای “تنش در مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران!/وقتی تحمل نشان دادن یک پلاکارد وجود ندارد!+تصویر”

 • عزیزاینهاازنام بسیجی سواستففاده میکنند

 • عزیزم فکر کنم اگر این خانم ترس از افتادن چادر داشتند تو این شلوغی کاغذ نشون نمیدادن چون جلسه بررسی مشکلا ت نبود

 • اصلاح طلبان، وکیل مدافعان شیطان!

  در چند هفته ی گذشته، دو اتفاق در جهان روی داد:
  یکی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
  و دیگری درگذشت فیدل کاسترو رهبر انقلاب کوبا

  عملکرد اصلاح طلبان و روزنامه های زنجیره ای و سایت ها و کانال های خبری آنان در قبال انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بسیار مضحک بود!
  کل ظرفیت خود را برای تبلیغات هیلاری کلینتون به کار گرفتند! به گونه ای که گویا قرار است چند صندوق سیار از آمریکا به ایران بیاورند و رای مردم ایران را هم جمع آوری کنند. گویی قرار است رئیس جمهور ایران شود!
  این اتفاق بی سابقه، جای تامل بسیار دارد.
  اولین بار در تاریخ انقلاب، گروهی در داخل ایران، رسما برای یکی از دو حزب غالب آمریکا تبلیغات کردند و آمریکا را به دو بخش آمریکای خوب یعنی دموکرات ها و آمریکای بد یعنی جمهوری خواهان تقسیم بندی کردند!
  حتی پا را فراتر نهادند و سعی کردند جناح های رقیب خود در ایران را به طرفداری از دونالد ترامپ متهم کنند!
  و بدتر از آن کوشیدند که طرفدارن ترامپ در آمریکا را مشتی بی سواد معرفی کنند!!

  اتفاق دیگر درگذشت فیدل کاسترو، رهبر انقلاب کوبا و از مخالفان بسیار جدی استکبار آمریکا بود.
  در این مورد نیز رسانه های اصلاحات سعی کردند چهره ای دیکتاتور از فیدل کاسترو معرفی کنند و او را به نقض حقوق بشر در کوبا متهم کنند! جالب است که این رسانه ها کوچکترین موضع گیری در قبال حکام دیکتاتور عربستان سعودی و کشتار فجیع حجاج ایرانی و کشتار زنان و کودکان یمنی انجام ندادند!
  معیار اصلاح طلبان برای دیکتاتور نامیدن یک شخص، ضدیت او با آمریکاست!
  و معیار آنها برای مردمی بودن یک شخص، نوکری او برای آمریکاست!

  آمریکا شیطان بزرگ است و اصلاح طلبان، وکیل مدافعان شیطان!

 • متن علی زیبا بود. واقعیت همینه.همانطور که آمریکا میگه هر که با ماست خیر است وهرکه با ما نیست شر است اصلاح طلبها هم مثل آنها فکر می کنند.شیفتگان آمریکا کار دست ملت دادند و فاجعه ی برجام را بوجود آوردند.احسنت بر شما.