کوروش رضایی به گزارش اختصاصی خبرآوران، مراسم روز ۱۶ آذر منتسب به روز دانشجو در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی گچساران برگزار شد. مراسم روز دانشجو در گچساران با سخنرانی حجت نظری فومنی دبیر دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی با موضوع چالش ها و فرصت های پیش روی جنبش دانشجوی برگزار شد. در ابتدای […]

کوروش رضایی

به گزارش اختصاصی خبرآوران، مراسم روز ۱۶ آذر منتسب به روز دانشجو در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی گچساران برگزار شد.

مراسم روز دانشجو در گچساران با سخنرانی حجت نظری فومنی دبیر دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی با موضوع چالش ها و فرصت های پیش روی جنبش دانشجوی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام خواجه زاده به بیان سخنانی پرداخت و عنوان کرد: من شاید دو دقیقه دیگر این مراسم را ترک کنم زیرا استرس دارم.

وی افزود: یکی از آشنایان ما به رحمت خدا رفته و من باید برای وی نماز بخوانم اما به دلیل علاقه به شما دانشجویان و اساتید . مهمان برنامه که خود فرزند شهید بوده و در خدمت شهیدان است در این محفل مانده ام.

امام جمعه موقت گچساران ادامه داد: ایشان به ارزش های شهدا از منی که شیخ هستم واقف تر ونزدیک تر است.

سخنان خواجه زاده با سر و صدا و هیاهوی که نگاه همه حضار را به خود جلب کرد دچار وقفه شد، تنشی که در قسمت انتهایی سالن ایجاد شد و طی آن با یکی از دانشجویان بسیجی که قصد نشان دادن پلاکاردی را داشت برخورد شد.ممانعت از نشان دادن پلاکاردی که شعارهای مبنی بر بیان مشکلات صنفی و سیاسی دانشجویان بود سبب اعتراض دیگر دانشجویان شد.

نحوه برخورد با این دختر دانشجو تأسف بار بود زیرا شدت به گونه ای بود که چادر و روسری وی در حال افتادن بود که این حرکت با اعتراض خود دانشجو و دیگر دانشجویان مواجه شد.