تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰ 14 ربيع أول 1443 Wednesday, 20 October , 2021
2

واکنش پاکدل به اظهارات تاج‌گردون در مورد لیست جذب ۱۴۰ نفری در شرکت نفت

  • کد خبر : 20982
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
واکنش پاکدل به اظهارات تاج‌گردون در مورد لیست جذب ۱۴۰ نفری در شرکت نفت

به گزارش خبرآوران غلامرضا پاکدل در واکنش به اظهارات تاج‌گردون در نشت خبری با خبرنگاران گچساران و باشت که گفته بود در جذب اخیر ۱۴۰ نفر نیرو در شرکت نفت انصاف بیشتری از لیست ۵۰۰ نفره دوره گذشته توسط آقایان بوده، گفته است: به نام خدا پرودگارا! این جواب چقدر مبتدیانه است. جناب آقای تاجگردون، هم […]

به گزارش خبرآوران غلامرضا پاکدل در واکنش به اظهارات تاج‌گردون در نشت خبری با خبرنگاران گچساران و باشت که گفته بود در جذب اخیر ۱۴۰ نفر نیرو در شرکت نفت انصاف بیشتری از لیست ۵۰۰ نفره دوره گذشته توسط آقایان بوده، گفته است:

به نام خدا پرودگارا! این جواب چقدر مبتدیانه است. جناب آقای تاجگردون، هم در جذب آنها و هم در جذب اینها هیچ گونه ضابطه و انصافی رعایت نشده است. آیا نماینده محترم انتظار دارد افکار عمومی با این پاسخ مبتدیانه و کوچه بازای قانع شوند؟ این جواب دارای ایهام است. نکند اقدامی انجام شود و افتخار کنند که مانند زمان طاغوت است!! اهالی محترم رسانه و مردم شریف شهرستانهای گچساران، باشت و حومه باسلام، طبق برنامه ریزی قبلی، ناگفته و نقد اینجانب در خصوص جذب نیرو، مانند سایر موارد، مفصل و مستند تقدیم خواهد شد، اما آنچه این مدت ذهن همه مردم را درگیر کرده و از هر طریقی از نماینده محترم تقاضای پاسخ دارند و ایشان حاضر نیستند شفاف سازی نمایند، نحوه جذب نیرو منجمله صد و چهل نفر اخیر در نفت است. با کمال تعجب امروز در پاسخ به خبر نگاران در این خصوص فرموده اند: (در لیست صدو چهل نفر که اخیراً جذب نفت گچساران شدند به مراتب انصاف بیشتر از لیست پانصد نفری که چند سال پیش ودر دوران آقایونی جذب شدند، رعایت شد. اون لیست را که حرفش را نزنید). هر چند لیست اشاره شده مربوط به دوره مدیر عاملی اینجانب نبوده، بلکه مربوط به دو مدیر عامل قبل از بنده می باشد، ولی باید عرض کنم، پانصد نفر نبودند بلکه حدود سیصد نفر بودند و متاسفانه دقیقاً مانند همین صد و چهل نفر بدون هیچ ضابطه و انصافی انجام شد و بنده به شخصه براساس شواهد و مستندات مخالف آن روند بودم. اتفاقاً نماینده وقت نه تنها در آن لیست و آن بی عدالتی هیچ نقشی نداشتند، بلکه با قدرت و منطقی مقابل آن ایستادند که سبب برکناری آن مدیر عامل و تصمیم بر ساماندهی نسبی جذب شدند. ولی در دوره های بعدی کمیته ها و ضوابط جذب بوجود آمد که انتظار می رفت آقای تاجگردون که در سال نود و هفت نیرو جذب کردند فرایند و ضوابط را بهبود می بخشیدند نه اینکه برای دفاع از بی عدالتی و بی انصافی، از روی ناچاری و برای توجیه، برگردند و با جذب بی ضابطه دوره شش مدیر عامل قبل! در سال هشتاد و هشت مقایسه کنند. تّرسم از روزی که اقدامات خطر ناکتری انجام شود و برگردند با پنجاه سال پیش و زمان طاغوت مقایسه کنند! !. . پس جناب نماینده هم آن لیست و هم لیست جنابعالی هر دو عاری از ضابطه و عدالت و انصافند و نباید انتظار داشته باشید مردم این جواب مبتدیانه و کوچه بازاری را بپذیرند. لطفا با مردم روراست و شفاف باشید. کی میخواهید پاسخ دهید.

غلامرضا پاکدل ۱۸ مرداد ۹۶

لینک کوتاه : http://khabaravaran.ir/?p=20982

برچسب ها

نظرات مخاطبان خبرآوران

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
  1. در هیچ دوره ای مثل این ۶ سال بی عدالتی و پارتی بازی رایج نبوده

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.
  • توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست؛ دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.